En İyi Metin 2 Sunucuları

Bir süredir sizlere Metin 2 oyunu sunucularını teker teker tanıttık ve bu yazıda tüm tanıttığımız sunucuları tek bir başlık altında sizlere sunuyoruz. Sevilerek yıllardır oynanan Metin 2 oyununu hangi sunucuda oynamak isteyeceğinizi bu yazıda sunulan sunuculardan istediğinize tıklayarak daha çok bilgi verdiğimiz asıl yazılarımıza gidebilirsiniz. Yeni Metin 2 sunucuları açıldıkça onları da bu listeye ekleyeceğiz, böylelikle internet Metin 2 sunucusu aramaktan, hangisi daha iyi diye düşünmekten kurtulacaksınız.

Sponsor Reklam

Bu yazıda sizlere sunulan Metin 2 sunucuları listesinin içinden hangisi daha iyi sorarsanız bu konuda bizim cevap vermemiz ve taraflı olmamız doğru olmaz. Ama siz hangisinin daha iyi olduğunu düşünüyorsanız yazının altında bulunan yorum forumlarını kullanarak görüşlerinizi bize iletebilirsiniz. Ayrıca burada listede yer almayan ama kesinlikle listede olması gerektiğini düşündüğünüz sunucu adlarını da yine bize yorum olarak iletebilirsiniz. En kısa sürede onlar içinde bir tanıtım ve değerlendirme yazısı hazırlayarak listemize dahil edebiliriz.

Metin 2 İndir - Kaydol
Metin 2 İndir – Kaydol

Aşağıda listelenen Metin 2 sunucuları alfabetik olarak listelenmiştir: Her sunucunun kendi tanıtım yazısına, indirme ve kayıt olma bağlantısına isminin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam
  1. Almera Metin 2%150 Eşya Düşürme, %150 Yang Düşürme ve %150 Exp Kazanma bonusları mevcuttur. Seviye 1’den başlar ve seviye 105 üst limittir. Editsiz emek sunucudur.
  2. Heus MT2Emek sunucudur, seviye üst sınırı 105’dir. Lonca savaşları ve EP ödülleri mevcuttur.
  3. Nestro MT2Editsiz, emek sunucu seviye 1 ile 99 arasıdır. Deneyim kazanma miktarı arttırılmıştır.
  4. Saltanat MT2%200 Yang Düşürme ve %900 experience. En eski Metin 2 sunucularından birisidir.
  5. Siber MT2İngilizce, Almanca ve Türkçe 3 farklı dilde hizmet veren en kurumsal MT2 sunucularından birisidir.
  6. Tek MT2: Oynarken para kazanabileceğiniz bir sunucudur.

Sizin de beğendiğiniz, oynadığınız hatta sahip olduğunuz Metin 2 sunucuları var ise aşağıda bulunan yorum forumlarından bize iletebilirsiniz. O sunucuları da listeye ekleriz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.