Daemon Tools Lite İndir

şifre www.indirkaydol.com Rar dosyasına sağ tıklayarak “Buraya çıkart” diyerek açın ve daha sonra DeamonToolsLite.exe’yi çalıştırın.
Deamon Tools Lite içeriğinde birçok reklam programı yer almaktadır. Bu nedenle indirirken antivirüs programları “virüs” olarak algılamaktadır. İndirmeden önce antivirüsünüzü devre dışı bırakmanız gerekebilir. Yazının altında yer alan videoyu izleyerek bu reklam programlarını kurmadan Deamon Tools Lite’ı bilgisayarınıza kurabilirsiniz ve bilgisayarınıza virüs bulaşmamış olur!

CD/DVD ve benzeri saklama ortamlarının sık sık çizildiği, bozulduğu bir gerçektir. Özellikle saklamak istenilen bilgilerin, oyunların, müziklerin bu ortamlarda olması sakıncalar doğurmaktadır. Bu sorunu çözmek için ise Daemon Tools ideal bir programdır. Programın ideal sürümü ise birçok program olduğu gibi Lite sürümüdür. Bu yazımızda hem Daemon Tools Lite indirebilecek, hem de programın nasıl kurulduğu ve nasıl kullanıldığını sizlere anlatacağız.

Sponsor Reklam

Deamon Tools Lite İndir

Internet üzerinden indirilen oyunların yada kaçak olarak alınan oyunların bir çoğu “iso”,”nrg” vb. uzantılara sahiptir. Bu uzantılar oyunun CD/DVD formatında kalıp dosyası alınmış halidir. Yani birebir “kopya” dosyasıdır ve bu uzantıları açabilmek için Daemon Tools Lite gereklidir. Daemon Tools Lite ile açılan bu dosyalar sanki orjinal oyun CD/DVD si takmışsınız gibi hareket eder. Orjinal oyun kullananan ve kullanmayanların bilgisayarına lazım olan programlardan birisidir.

Düğün, nişan, okuma bayramı, mezuniyet töreni vb. özel günlerin CD/DVD’lerini korumak çok önemlidir. Hayatımızda büyük önem taşıyan bu günlerin görüntülerini tek bir yerde saklamak mantıklı değildir. Bunları Daemon Tools Lite ile yedeklemek en mantıklı işlerden birisidir. Ayrıca bilgisayarınızda her izlemek istediğinizde CD/DVD arama derdini ortadan kaldırır ve bu saklama ortamlarının zarar görmesini engelleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Daemon Tools 10 yıldan fazla bir süredir özellikle oyun severlerin bildiği ve kullandığı programlardan birisidir. Program sadece oyun severler için değil tüm bilgisayar kullanıcılarının işine yarayacak programlardan birisidir. Bu nedenle her bilgisayar lazım olan bir programdır. Tamamen ücretsiz olması nedeniyle kurulumda “ek” programlar yüklemeye çalışmaktadır. Ek programları yüklemeyi istemiyorsanız aşağıda bulunanan Deamon Tools Lite nasıl yüklenir videosunu izlemeniz önerilir. Ayrıca programı ilk defa kullanacaklar için Deamon Tools Lite nasıl kullanılır videosu da yine aşağıda sizlere sunulmaktadır. Soru, sorun ve sıkıntılarınızda yorum yaparak bize iletin; size özel cevaplar sunarak yardımcı olmaya çalışırız.

Daemon Tools Lite ile bilgilerinizi daha güvenli saklayabilir, yedekleyebilir ve indirdiğiniz CD/DVD kalıp dosyalarını açabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu programı bilgisayarınızda bulundurmanızda fayda olduğunu hatırlatalım.

Daemon Tools nasıl indirilir ve Daemon Tools Liten nasıl kurulur öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki video size yardımcı olacaktır.

Daemon Tools Lite nasıl kullanılır, kalıp dosyası nasıl yerleştirilir ve Daemon Tools ile nasıl oyun kurulur öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki video size yardımcı olacaktır.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Gameloop İndir – Oyna

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan Tencent firması daha önceden Pubg için çıkardığı Tencent …

107 Yorumlar

  1. abi şifre istiyor ne şifresi anlamadım cidden

  2. 54ttttttttttt süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.