Villagers and Heroes İndir – Kaydol

Villagers and Heroes çoklu oyunculu bir rol yapma oyunudur. Oyun tamamen ücretsizdir ve görüntü grafikleri oldukça başarılıdır. Basit arayüzü ve kolay yapısı ile herkesin rahatlıkla oynayabileceği bir oyundur. Şuan için sadece İngilizce ve Almanca olarak oynanabilen oyunun ilerde Türkçe desteği çıkacağını ümit etmekteyiz.

Sponsor Reklam

Oyun rol yapma üzerine kurulu olduğu için karakter gelişimi önem kazanmaktadır. Farklı çizgileri ile karakterleri seveceksiniz. Ayrıca oyunda 7 farklı harita bulunmaktadır ve bu haritaların da çizimleri pek karşılaşmadığınız şekilde eğlencelidir. Oyun yeni ismi Villagers and Herous Reborn ile aşağıdaki bağlantıdan indirilebilir.

Villagers and Herous Reborn İndir

Oyunda 4 farklı sınıf bulunmaktadır. Her sınıfın kendine has özellikleri artı ve eksi yönleri bulunmaktadır.

Sponsor Reklam
  • Warrior: Her RPG oyun türünde olan savaşçı sınıfıdır. Tek el silah ve kalkan kullanabildiği gibi, çift elli silahları da kullanabilir. Güçlü zırh yapısı ve yakın dövüş kabiliyetleri vardır.
  • Wizard: Büyülü asa kullanarak doğanın gücünden faydalanır. Güçlü büyüleri ile düşmanlarına zarar verir. Ateş yada buz büyülerinde uzmanlaşabilir.
  • Hunter: Hızlı bir avcı yada sinsi bir suikastçi olabilir. Doğayla uyumlu bir şekilde hareket eder ve doğanın gücünü kendi çıkarları için kullanabilir. Yayı ve oku ile düşmanlarına gözdağı verir
  • Priest: İyi ve kötünün ruhsal savaşının ortasında kalan sınıftır. Diğer RPG oyunlarından hatırlayacağınız üzere duacı olarak bilinir.

Villagers and Heroes’un en belirgin farklarından birisi adından da anlaşılacağı gibi oyunda hem bir köylü hem de bir kahramansınızdır. Yukarda anlatılan kahraman sınıflarına ek olarak zanaatlara da sahip olursunuz. Oyunda terzi, demirci, oduncu, aşçı ve eskici olabilirsiniz. Bu sınıflardan en ilginci iki kıyafeti alıp tek bir kıyafet haline getiren eskici zanaatkarlardır.

Sizde bu eğlenceli oyunu ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan Villagers and Heroes Kaydol butonuna tıklamanız yeterlidir. Hem bir köylü hem de bir kahraman olarak hünerlerinizi gösterin.

Villagers and Heroes Reborn Kaydol

Villagers and Heroes oyunu hakkında bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Villagers and Heroes oyunu nasıl oynanır öğrenmek için videoyu izleyin.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.