Elsword Online İndir – Kaydol

Manga karakterleriyle oluşturulmuş heyecan dolu bir MMORPG oyunu olan Elsworld Online sizi kendine bağlayacak. Oyunun mükemmel güzellikteki karakteleri, canavarları ve haritaları oyun eğlencenizi katlayacaktır. Manga serisi olarak bir hikayesi de olan oyunun web sitesinde hikaye devam etmektedir. Böylelikle oyun içinde karakterinizi geliştirirken aynı zamanda güncellenen hikayeyi de takip etme şansınız olacaktır.

Sponsor Reklam

Oyun içinde en çok dikkat çeken özelliklerden birisi karakterleri özelleştirebileceğiniz 15 farklı giysi türünün olmasıdır. Bu 15 farklı giysi türüne ait onlarca farklı özelliği olan eşyalar bulunmaktadır. Bu çeşitlilikte karakterinizi geliştirirken benzersiz bir yapıda olması muhtemeldir.

Elsword Online İndir

Elsword Online’da 7 harita bulunmaktadır.  Ruben, Elder, Bethma, Altera, Feita, Velder, Hamel adlarındaki bu bölgelerin herbirinde farklı bölümler ve yaratıklar bulunmaktadır. Haritalarda ilerlerken dikkatli olmalı ve oyunun size saldırtacağı canvarlara karşı sürekli tetikte olmalısınız. Toplamda 40’ın üzerinde bölüm bulunduran oyun bu anlamda hiçte kolay değildir. Ayrıca Dungeon adı verilen zindanlar bu bölümlere dahil değildir.

Sponsor Reklam

PvP savaşları her RPG oyununda olduğu gibi burada da karşımıza çıkıyor. Rank sistemin olduğu bu mücadelere isterseniz oluşturduğunuz 3 kişilik takımlarla isterseniz tek başınıza katılabilirsiniz. Kazanma veya kaybetme durumunuza göre dereceniz değişmektedir.

Elsword Online’nın diğer oyunlarda bulamayacağınız en büyük özelliği ise oyunun oyun konsolu desteklemesidir. Yani bilgisayarınıza taktığınız konsol ile oyunu çok daha keyifle oynama şansınız bulunmaktadır. Bunun dışında oyun içi video kaydetmenizi sağlayan yapısı mevcuttur.

Oyunda alışık olduğumuz beceri yükseltme, Pet sahibi olma, eşya yükseltme vb. birçok özellikler mevcuttur. Özellikle “combo” kısmına oyun içinde önem verildiğini belirtelim. Bu nedenle oyun konsolu ile oynayarak “comboları” rahatlıkla yapmak size avantaj sağlayacaktır.

Görsel çeşitliliği ve manga karakterleri ile ön plana çıkan bu oyuna aşağıda bulunan Elsword Online Kaydol butonu ile kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra sizde karakterinizi oluşturabilir ve bu güzel manga dünyasına dahil olabilirsiniz. Sezon 2 ile oyun yenilikler ile devam ediyor.

Elsworld Online Kaydol

Elsword Online oyunu hakkında bilgi alabileceğiniz oyun içi ekran videosudur.

Elsword Online oyunun karakterlerinden olan Chung’ın özelliklerini gösteren sinematiktir.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.