DirectX İndir

Tüm Windows sürümleri için DirectX indirin ve kurulumu gerçekleştirin. DirectX olmadan çalışmayan programlar veya oyunlar artık sizin için problem olmayacak. Yazının içerisinde bulunan DirectX indir butonlarından hangi Windows işletim sistemini kullanıyorsanız uygun olana tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

Sponsor Reklam

DirectX programı Microsft tarafından geliştirilen ve Microsoft altyapısını kullanan programlar için gereklidir. Tabi sadece programlar için değil aynı zamanda oyunlar için de olmazsa olmaz bir programdır. Yeni oyunları oynamak için uygulamanın son sürümünü yüklemeniz gerekebilir. İşte bu nedenle size DirectX’in tüm sürümlerini tüm Windows sürümleri için teker teker sunuyoruz.

DirectX İndir
DirectX İndir

Windows XP için DirectX indirmek isteyenler aşağıda bulunan butona tıklayın. Daha sonra açılan pencerede “Download” yazısına tıklayarak bilgisayarınıza uygulamayı indirin. İnen uygulamaya iki kez tıklayarak programı bilgisayarınıza Windows XP için son sürüm olarak kurabilirsiniz. Burada bir uyarı verelim Windows XP için son sürüm DirectX 9.0C’dir. İndirdiğiniz uygulama işletim sisteminiz Türkçe olduğu için otomatik olarak Türkçe olarak kurulacaktır. Gereksinimler: Windows XP Service Pack 3 kurulu olmalıdır.

Sponsor Reklam

Windows Xp DirectX Son Sürüm İndir

Windows XP DirectX İndir
Windows XP DirectX İndir

Windows Vista için DirectX indirmek için aşağıda bulunan butonu kullanabilirsiniz. Açılan sayfada İndir butonuna basarak son sürümü indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Windows Vista Service Pack 3 kurulu olması DirectX sürümünün daha düzgün çalışmasını sağlar. DirectX 10 sürümü Windows Vista içindir.

Windows Vista için DirectX İndir

Windows Vista DirectX 10 İndir
Windows Vista DirectX 10 İndir

Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 için directx indirmek için aşağıda bulunan butona tıklayın. Açılan sayfada indir dedikten ve programı bilgisayara indirdikten sonra kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Windows 7 service pack 1 yüklü olmalıdır. Windows 8 ve Windows 8.1 için son sürüm DirectX sürümünü de buradan indirebilirsiniz.

Windows 7, 8 ve 8.1 için DirectX 11.0 İndir

DirectX indirme yada kurmayla ilgili soru ve sorunlarınız için yorum bırakarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size yardımcı olmak için en kısa sürede geri dönüş yaparız.

DirectX Son Sürüm İndir
DirectX Son Sürüm İndir

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Gameloop İndir – Oyna

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan Tencent firması daha önceden Pubg için çıkardığı Tencent …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.