Samsung Duyan Eller

Taraflı tarafsız herkesin beğendiği firmalardan birisi olan Samsung engelli vatandaşlarımız için yeni bir hizmet sunmaya başladı. İşitme engelli insanları düşünen Samsung onlara teknik destek vermek için hafta içi mesai saatleri 09:00 – 18:00 arasında işaret dili ve görüntülü olarak hizmet verecektir.

Sponsor Reklam

Ülkemizde son yıllarda engelli vatandaşlarımız için çalışmalar yapılsa da ne yazık ki bu konuda oldukça gerideyiz. Üstelik bu problem sadece ülkemizde değil tüm dünyada yaşanmaktadır. Samsung firmasının başlattığı bu hizmet diğer şirketlere de umarız örnek olur. Haklarını yemeden Turkcell’in çalışanlarına işaret dili eğitimi verdiğini de hatırlatalım. Ve umarız daha çok şirket, daha çok belediye, daha çok insanın engellilerle ilgili farkındalığı artar ve yeni projeler karşımıza çıkar.

Samsung Duyan Eller
Samsung Duyan Eller

Telefon, beyaz eşya, bilgisayar, tablet, tv vb. birçok teknolojik alet üreten Samsung firması dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olmaya devam etmektedir. Özellikle akıllı telefon ve cep telefonu konusunda şuan dünyada en çok satan şirkettir. Kalitesi, teknik desteği, garanti desteği vb. birçok konularda müşterilerinin saygısını kazanmaktadır. Bu tür projelerle de müşterilerine verdiği değeri kanıtlamaktadır.

Sponsor Reklam

Viral bir reklam ile facebook ve twitter üzerinden hızla yayılan Duyan Eller projesinin reklam filmini facebook sayfamızdan izleyebilirsiniz. Viral reklam için bir aylık bir çalışma yapıldığını ve onlarca insanın işaret dili öğrenerek işitme engelli bir insana yaptığı sürpriz yer almaktadır. Peki Duyan Eller sitesine nasıl ulaşacaksınız? Aşağıda bulunan Samsung Duyan Eller butonuna tıklayarak hizmetin verildiği siteye erişebilirsiniz.

Samsung Duyan Eller

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.