E-posta Posta Kutusu İndir

Akıllı telefonlar hayatımıza girdikçe her şeyi onlarla yapmaya başladık yada bilgisayar gibi kullandığımızı da söyleyebiliriz. Öyle ki değişen ve hızlanan dünyada aslında bu biraz da zorunluluk oldu. E-postalarınıza her an ulaşma ihtiyacı akıllı telefonlardan da kullanımı arttırmaktadır. Ama birçok e-postaya sahipseniz ve bunlar için ayrı ayrı uygulama yüklemek canınızı sıkabilir. İşte E-posta Posta Kutusu uygulaması tüm e-postalarınıza tek bir uygulamadan erişmenize olanak sağlar.

Sponsor Reklam

Uygulama neredeyse tüm e-posta uzantılarını desteklemektedir. Site olarak sizlere tüm bu uzantıda e-postaları nasıl alacağınızı detaylı olarak E-posta adresi al yazımızda açıklamıştık. Uygulamayı indirmeden sitemizden kendinize yeni bir e-posta da alabilirsiniz. Uygulamaya dönecek olursak kullanımı oldukça kolaydır. Var olan tüm e-postalarınızı yeni hesap diyerek uygulamaya ekleyebilirsiniz. Daha sonra birleşik e-posta kutusundan tüm gelen e-postalarınızı görebilir, cevap yazabilir, ilet (forward) yapabilirsiniz.

E-posta Posta Kutusu uygulamasının desteklediği e-posta hizmetleri aşağıda listelenmiştir. Listede tıkladığınız hizmeti yani o uzantıda nasıl e-posta alacağınızı anlattığımız yardım yazılarımıza gidebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Onlarca e-posta hizmetini destekleyen uygulama tamamen ücretsiz ve Türkçe olarak kullanılmaktadır. Hesap eklerken sunucu ayarlarını otomatik olarak kendi yapar. IMAP, POP3 gibi servisleri destekler. Wi-fi yada internet olmadığında çevrimdışı çalışma özelliği, günlük eşitleme yapma imkanı sunar. Titreşimle uyarı, sesli uyarı, gelen e-posta bildirimi gibi uyarı sesleri mevcuttur.

Uygulamayı indirmek ve ücretsiz olarak kullanmak için aşağıda bulunan E-posta Posta Kutusu İndir butonuna tıklayın. Uygulama yada e-postalarla ilgili tüm sorularınız için aşağıda bulunan yorum formları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta Posta Kutusu İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.