JoyGame Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alabilirim

Unutulan şifrelerle ilgili sorunlarınıza yardımcı olmaya devam ediyoruz. Daha önce size Hotmail, Yahoo, Gmail vb. e-postaların; Facebook, Twitter, Instagram vb. sosyal ağlarda unuttuğunuz şifrelerle ilgili yardım yazıları hazırlamıştık. Bu yazıda ise sizlere JoyGame şifrenizi nasıl geri alabileceğinizi adım adım ekran görüntüleri ile anlatıyoruz.

Sponsor Reklam

İlk olarak JoyGame sayfasını açın yukarıda bulunan üye girişine tıkladıktan sonra aşağıdaki resimde yer alan ve kırmızı çizgi ile işaretlenen “Şifremi Unuttum” yazısına tıklayın. Yada yine aşağıda yer alan Joygame Şifremi Unuttum butonuna tıklayın.

JoyGame Şifremi Unuttum
JoyGame Şifremi Unuttum

JoyGame Şifremi Unuttum

Açılan sayfada iki bilgi girmeniz istenir. İlk kısma sitede kullandığınız, kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıyorsunuz. Daha sonra ise resimde gözüken sayıları yazdıktan sonra “Şifremi Hatırlat” butonuna tıklıyorsunuz.

Sponsor Reklam
JoyGame Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alabilirim
JoyGame Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alabilirim

Yazdığınız e-posta adresine şifre sıfırlama e-postası gelecektir. Burada sizin adınıza gelen e-postada bir bağlantı bulunmaktadır. Bu bağlantıya tıklamalısınız. Bazı e-posta sağlayıcıları içinde “bağlantı – link” olan e-postaları göstermez. Bu nedenle “İçeriği Göster” gibi uyarı yazıları yer alır, şifre sıfırlama bağlantısına tıklamak için bu yazılara tıklamanız gerekebilir. Örnek e-posta gösterimi aşağıdaki gibidir.

Joygame Şifre Sıfırlama
Joygame Şifre Sıfırlama

Son olarak açılan bağlantıda şifrenizi iki defa yazmanız gerekmektedir. Şifre yazarken en az 6 en fazla 16 karakter yazabilirsiniz. Özel karakter (noktalama işaretleri, @ vb.) kullanamazsınız. Şifrenizi yazdıktan sonra “Şifremi Değiştir” butonuna tıklayın. Eğer bir hata yaparsanız size uyarı verir ve tekrar şifrenizi girmenizi ister. Artık yeni şifreniz ile JoyGame’e giriş yapabilirsiniz.

Joygame Unutulan Şifre Değiştirme
Joygame Unutulan Şifre Değiştirme

JoyGame ile ilgili sitemizde birçok oyun tanıtımı yapılmıştır. Bu oyunlar hakkında bilgi almak için JoyGame Oyunları yazısına tıklayarak ilgili yardım yazımıza ulaşabilirsiniz. Yardım istekleriniz için yazının altında yorum gönder ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

2 Yorumlar

  1. wolftem sıfremı unuttum bulamıyorum

    • Joygame şifresi ile aynı Wolfteam şifresi. O yüzden burada anlatılanları yaparak Joy Game şifreni geri alman gerekli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.