Oasis Games Şifremi Unuttum

Sevilen oyunların yaratıcısı ve yayıncısı olan Oasis Games hesabınıza ulaşmada sorun yaşıyorsanız, Oasis Games şifremi unuttum diyorsanız; bu yazıda sizlere nasıl şifrenizi geri alarak hesabınıza erişebileceğinizi detaylı bir şekilde adım adım ekran fotoları ile sizlere anlatıyorum. Konuyla ilgili soru ve sorununuz olursa yazı altında yer alan yorum kısmından bana ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oasis Games Şifremi Unuttum, Nasıl Geri Alabilirim? İlk olarak Oasis şifre kurtarma sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Bunun için aşağıda yer alan butona tıklayarak sayfayı açmanız gerekmektedir.

Oasis Şifremi Bul

Açılan sayfada görüntü aşağıdaki gibi olacaktır. Burada hesap adınızı, hesabınıza kayıtlı cep telefonunuzu yada hesaba kayıtlı kurtarma epostasını yazmanız gerekmektedir. Daha sonra resimde gözüken karakterleri “Onay Kodu” kısmına yazmalısınız. Daha sonra ilerle diyerek bir sonraki aşamaya geçmelisiniz.

Sponsor Reklam

Hesabınızı nasıl kurtarmak istediğinize dair aşağıdaki ekran görüntüsü gelecektir. Hesabınızda eğer kayıtlı cep telefonunuz var ise ilk seçeneği seçebilirsiniz. Kayıt esnasında “güvenlik sorusu” vermiş iseniz ve hatırlıyorsanız bu şekilde de şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Güvenlik epostası da yine kayıtlı ise epostanıza da erişiminiz var ise bu yöntemi de kullanabilirsiniz. Bu yazıda bunların hiçbiri hesabınızda tanımlı değil ise yapacağınız işlemi size ayrıntılı anlatacağım. “Manuel şifre başvurusu ile” Oasis hesabınızı nasıl geri alabilirsiniz? Son seçeneğe tıklayarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

Manuel başvuru için ilk olarak “sizinle iletişime geçebilmeleri” için bir başvuru epostası vermeniz gerekmektedir. Daha sonra “Gönder” butonuna basın. Verdiğiniz bu epostaya bir onay kodu gelecektir. Spam – Gereksiz vb tüm klasörleri kontrol etmeyi unutmayın. Gelen onay kodunu hemen girmelisiniz ve daha sonra onayla diyerek bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

Buradaki formu olabildiğince, hatırlayabildiğiniz kadarı ile “doğru” ve “çok bilgi” vererek doldurmanız gerekmektedir. Verdiğiniz bilgiler ne kadar doğru olursa hesabınızı alma şansınız o kadar yüksek olur. Oynadığınız oyunlar ve seviyeleri, ödeme yaptıysanız bankadan aldığınız ödeme bilgileri (kredi kartı işlemi), inial kart cep telefonu ödeme yaptıysanız bunlara ait bilgileri resim olarak yükleyebilirsiniz. Ve aklınıza gelen hesabınızla ile ilgili sadece sizin bileceğiniz bilgileri de “Daha fazla bilgi alanına” girebilirsiniz. Mesela, en son ne zaman hesabınıza eriştiniz, hesabınızı hangi yıl hangi ay açtınız  vb bilgiler hesabınızı almanızda size kolaylık sağlar. Bilgilerinin tamamını girdikten sonra formu gönderin.

Formu gönderdikten sonra yapmanız gereken tek şey beklemek. Başvurunuz 3 iş günü içinde sonuçlanacak, verdiğiniz epostaya sonuç iletilecektir. Başka bir yardım yazısında görüşmek üzere hoşçakalın.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Orijinal Windows 7 Tüm Sürümler İndir

Bildiğiniz gibi sizlere her konuda yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu yazıda sizlere direk Microsoft’un sitesinden tamamen …

1 yorum

  1. hesaba girenmiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.