Lady Popular Kaydol – Oyna

JoyGame’den özellikle kızlar için tasarlanmış son derece zevkli ve eğlenceli bir oyun Lady Popular hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey, nasıl kayıt olacağınız ve nasıl oynayacağınızı ekran görüntüleri ile anlatıyoruz. Kız oyunları kategorisindeki oyun çok kaliteli grafiklere sahiptir, oynanışı ise oldukça kolaydır. Kendi stilini oluşturmak ve sosyete de kendini ispatlamak için Lady Popular oynamalısın.

Sponsor Reklam

Lady Popular nasıl oynanır? Oyunun başında kendine bir karakter yaratıyorsun. Karakter yaratırken ten rengi, saç stili ve rengi, gözler, dudaklar kategorisinde 5 farklı seçenekten birisini seçiyorsun. Yani göz, ten rengi, dudak, saç modeli ve rengi ile onlarca farklı karakter yaratılabilir. Zaten oyunun içinde kuaförde onlarca farklı saç modeli ve rengi de yer almaktadır. Unutmayın kendi stilinizi yaratmalısınız. Aşağıda karakter seçim ekran görüntüsü yer almaktadır.

Lady Popular Nasıl Oynanır
Lady Popular Nasıl Oynanır

Karakterinizi kaydet dediğiniz anda ekran değişir ve sizden bir kullanıcı adı girmeniz istenir. Kullanıcı adını girdiğinizde anda oyun başlar ve size görevler verilir. Görevler ilk başlarda oyunu size öğretme amaçlı olarak dizayn edilmiş basit görevlerdir. İlk görev mesela kuaföre giderek saç stili ve modelinizi değiştirme görevidir. 2-3 tıkla görevi bitirdiğinizde para $ (dolar) kazanırsınız. Daha sonraki görevde ise alışverişe çıkmanızı ve alışveriş yapmanız istenir. İşte kazandığınız dolarları harcamak için bir imkan sunulur.

Sponsor Reklam

Lady popular yardım: Oyunda amacınızı hiçbir zaman unutmayın. İlk başlarda özellikle görevleri yaparak ilerlemeye, seviye atlamaya ve para kazanmaya çalışın. İlerledikçe kendinize ait bir stiliniz olacaktır. Karakterinizi en popüler yapmak için ise Stil, Yaratıcılık, Bağlılık, Güzellik, Cömertlik ve Sadakat puanlarınızı yükseltmeniz gerekir. Tabi bunlar da yine görevlerle ve görevlerde gösterdiğiniz başarılar ile değişmektedir.

Lady Popular Yardım
Lady Popular Yardım

Bu eğlenceli herhangi bir indirme istemeyen ve hemen oynayabileceğiniz oyun için JoyGame hesabınız olmalıdır. Hesabınız yok ise JoyGame Kaydol yazısına tıklayarak ilk önce kendinize bir hesap açın. Daha sonra oyuna başlamak için aşağıda yer alan Lady Popular Kaydol butonuna tıklamanız ve JoyGame hesabınızla giriş yapmanız yeterlidir.

Lady Popular Kaydol – Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

1 yorum

  1. iğrenç bir oyun desem yalan olmaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.