Edmodo Kaydol – Edmodo Hesap Aç

Gelişen teknolojiden her alanda yararlanmak gerektiğini düşünüyoruz ve sizlere Edmodo sitesini tanıtıyoruz. Öğretmen, öğrenci ve veliler için bir sosyal ağ ortamı oluşturan bu siteye kesinlikle katılmalısınız. Öğrencilerin birbirleri ile tanışma fırsatı bulduğu ve üstüne derslerine yardımcı olacak bir çok uygulamaya erişebildiği bu site en popüler sitelerden birisi olmaya aday. 2014’ün başlarında 35milyon’dan fazla öğrenci, öğretmen ve velinin katıldığı siteye siz de üye olmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okumalısınız.

Sponsor Reklam

Öğrenciler için Edmodo: Eğlenerek öğrenebileceğiniz onlarca oyun ve uygulama sitede mevcuttur. Üstelik sınıf arkadaşlarınızla yarışabilir, kendi puanınızı ve becerilerinizi görebilirsiniz. Eksiklikleriniz öğretmeniniz tarafından görülebilir ve isterseniz öğretmeninizden bu konuda yardım isteyebilirsiniz. Sınıf arkadaşlığınızı sanal ortamda da devam ettirebilirsiniz.

Öğretmenler için Edmodo: Sınıfınızı tamamen sanal bir ortama taşıma şansınız vardır. Öğrencileriniz için oyunlar ve uygulamalar atayabilirsiniz. Başarılı ve özel öğrencilerinize ödüller sunabilir, onların başarılarını “rozetle” takdir edebilirsiniz. Tanıdık bir ortamda öğrenme keyfini sürekli hale getiren yapısı ve öğretmenler için sunduğu imkanlarla oldukça başarılı bir yapıya sahiptir. Öğretmenler öğrencilerinin performans raporlarını görebilir, onların eksikliklerini tespit edebilir. Üstelik sınıf içi etkinlikleri sanal ortama taşıyarak tartışmaları çevrim içi yapabilirsiniz. Veliler, yayıncılar, yönetim ve öğretmenleri bir araya getiren bu devasa ağ sayesinde öğrenmenin kalıcılığı ve etkinliği artacaktır.

Sponsor Reklam

Veliler, yöneticiler ve yayıncılar için Edmodo: Tüm eğitim ailesini tek bir çatı altında tutarak tam bir etkileşim sağlayan yapısı ile oldukça başarılı bir web sitesi olan Edmodo kısa bir sürede tüm dünyadan milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. Türkçe destek hizmetinin de sunulması ile ülkemizden de büyük ilgi göreceği kuşkusuzdur. Üstelik sitenin yapısı ve mantığı oldukça kolaydır. Facebook arayüzüne benzerliği ile hiç zorlanmadan bu devasa eğitim dünyasının içinde yer alabilirsiniz.

Edmodo son zamanların en hızlı büyüyen ve en popüler web sitelerinden birisidir. Eğitim dünyasının buluştuğu bu ağda yer almak için yapmanız gereken aşağıda bulunan Edmodo Kaydol butonundan ücretsiz kayıt olma işlemini işlemini gerçekleştirerek bir Edmondo hesabı açmaktır. Sosyal ağ, internet, teknoloji ve eğitimin birleştiği bu devasa ağa siz de katılın.

Edmodo Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

3 Yorumlar

  1. Diyar lal çalayran

    Ben bu uygulamayı çok merak ediyorum ve çok eğlenceli olduğunu düşünüyorum.

  2. Diyar lal çalayran

    Bu uygulama kesin çok güzel bir uygulamay

  3. Güzelmiş bu Edmodo, sağolun bilgi için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.