Hero Of The Obelisk İndir – Kaydol

Hero of the Obelisk – Hack N’ Slash oyunu kapanmıştır!

Hero Of The Obelisk ile birlikte Abate adlı efsanevi kıtada fantastik bir hikaye ve gerçek bir sistem sizleri bekliyor. Anime tarzı görsellikleriyle dikkat çeken oyun GBE Games tarafından yayınlanmış olup, oldukça kaliteli bir MMORPG türüdür.  Zindanlarda size verilen çok fazla sayıdaki görevi yerine getirerek heyecanın doruklarına çıkacaksınız. Siz de bu eğlenceye katılmak istiyorsanız sayfanın alt kısmındaki  Hero Of The Obelisk Kaydol butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyunda, kendine özel Hack N’Slash dövüş sistemi bulunuyor. Ayrıca oyunda 100’den fazla zindan çeşitleriyle, size verilen bir görevi yaptıktan sonra yeni görevi merakla bekleyeceksiniz. Harita çeşitlerinin oldukça fazla oyunda, kısa bir dünya turuna çıkacak, dünyanın dört bir tarafında karşınıza çıkan savaşçılarla rahatça ve farklı varyasyonlarla savaşabileceksiniz.

Anime tarzı sevimli görsellere sahip olan Hero of the Obelisk’de Swordsman, Adventurer ve Scholar adında üç tane karakter sınıfı bulunuyor. Her sınıfın kendine ait yetenekleri ve özellikleri bulunuyor. Bu sınıfların kısaca özelliklerini  şu şekilde açıklayabiliriz;
Swordsman: Güç ve dayanıklığı yüksek olan, kılıç ve kalkan taşıma özelliğine sahiptirler.
Adventurer: Çevik yapılı olan bu sınıf, ateşli silahları kullanabilme özelliğine sahiptirler.
Scholar: Yüksek zekaları olan büyü gücünü kullanan sınıftır.

Sponsor Reklam

Bu 3 ayrı karakter sınıfının dışında, her sınıfa ait 2 ayrı alt sınıf var ve oyuna başladığınızda sizlerin kullanımına hazır olacak. Yani seçebileceğiniz karakter sayısı fazladır diyebiliriz. Aynı zamanda bu kadar fazla karakter, sınıf, harita modların bulunduğu bu zevkli oyunu 100 vs 100’e kadar oynayabiliyorsunuz. Bu kadar fazla kullanıcının aynı anda oynayabildiği Hero Of The Obelisk, bu özelliği sayesinde daha eğlenceli hale geliyor. Kanımızca sırf bu nedenle sadece denemek için bile oynanabilir bir oyundur.

Oyunda aynı anda en fazla 5 karakter kullanabilirsiniz. Her sınıftaki karakter büyüdükçe gelişmeye devam eder. Kendi alanlarında uzmanlaşırlar. Hepsinin kendi ait benzersiz bir tarzı vardır. Bazı karakterlerdeki özellikler siz geliştikçe ve uzmanlaştıkça ortaya çıkar. Yeni özellikler bu şekilde kullanılabilir hale gelir.

Anime tarzı ve gelişmiş görsel özellikleriyle, kaliteli bir MMORPG türnde oyun oynamak istiyorsanız, Hero Of The Obelisk oyunu tam size. Siz de bu eğlenceli dünyada yer almak istiyorsanız, isterseniz yukarıda bulunan Hero Of The Obelisk İndir kısmından indirme yöneticisini edinebilir, isterseniz “Hero Of The Obelisk Tam Sürüm İndir” butonuna tıklayıp oyunu komple indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Hero Of The Obelisk Hesap Açmak İçin:                  Hero Of The Obelisk – KAYDOL

Hero Of The Obelisk Tam Sürüm 3.1 GB İndirmek İçin:        Hero Of The Obelisk – Tam Sürüm İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.