Throne Rush Kaydol – Throne Rush Oyna

Son günlerin en popüler oyunlarından birisi olan, tam bir strateji ve zeka isteyen Throne Rush hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey, taktikler, savunma yapma ve saldırı planlarını bu yazımızda sizlere sunuyoruz. Bizim de beğenerek oynadığımız bu oyunda birlik ihtiyacınız var ise oyun içinde indirKaydol birliğine gelebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Throne Rush MMORTS gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyuna çok fazla zaman harcamak zorunda da değilsiniz. Ayrıca sizlere anlatacağımız taktiklerle çok kolay bir şekilde gelişebilir ve yenilmez bir oyuncu olabilirsiniz. İlk önce uyarımızı yapalım oyunun başında size verilen ve daha sonra görevler ile sayısı artan gemleri kesinlikle boşa harcamayın. Özellikle inşaatçı sayısını arttırmak için bu gemlere ihtiyacınız olacak. Oyunda amaç en az asker ile galip gelmektir. Saldırırken kullandığınız askerler ölmese bile geri dönmezler!

Oyuna başladığınızda “quest” yani görevleri takip etmenizde fayda var. Bu şekilde hızla level atlayabilirsiniz. Oyunda gelişirken binaların önemi ve ne işe yaradıkları aşağıda sizin için listelenmiştir.

Sponsor Reklam

Castle: Kaleyi olabildiğince çabuk yükseltin. Daha iyi üniteler, daha çok savunma kulesi ve bina seviyeleri için geçerlidir.

Savunma: Oyunda özellikle hava üniteleri saldırılar için çok kullanılmaktadır. Bu nedenle hava saldırılarını durdurmak için Archer Tower (okçu kulesi), Storm Spire (fırtına tepesi), Ziggurat (buz kulesi) önemlidir. Özellikle Ziggurat hem hava hem de yer savunmaları için önceliklidir.

Barn: Yemek depolamak içindir. Olabildiğince çabuk yükseltmelisiniz, çünkü ünite gelişmeleri ve asker sayısını arttırmak için gereklidir.

Treasury: Altın depolamak içindir. Yine olabildiğince çabuk yükseltin, çünkü kale ve kule gelişmeleri oldukça fazla altın istemektedir. Deponuz yeterli değilse geliştirmeleri yapamazsınız.

Headquarters: Kararagah binası her seviyede asker sayınızı 20 birim arttırır.

Mine ve Windmill: Maden ve değirmen kaynak üretmek içindir. İyi bir strateji yaparsanız asıl kaynağı saldırılardan elde etme şansınız vardır.

Throne Rush En İyi Savunmalardan Birisi
Throne Rush En İyi Savunmalardan Birisi

Cannon: Topçu kulesi yer birimlerine karşı en etkili savunma birimlerinden birisidir.

Tower: En az işe yarayan; asıl savunma binaları yıkılmasın diye ön tarafa konan kulelerdir.

Tavern: Tavernada gem ile kahramanlar alabilirsiniz. Bu kahramanlar hiçbir zaman yok olmaz ve seviye atladıkça güçlenirler. En iyi kahraman Flame of Retrubution’dır. Diğer kahramanlar çok işe yaramamaktadır.

Savunma örneği açısından resimleri dikkatlice incelemelisiniz. Saldırırken dişinize göre bir rakip bulana kadar denemenizde fayda vardır. Ayrıca size saldıran olursa “Revenge” diyerek geri saldırabilirsiniz. Revenge dediğinizde “You cannot attack Avanger” uyarısı alırsanız; daha önce saldırdığınız birisi size saldırdığı içindir. Yani sürekli aynı kişi ile “intikam” şeklinde savaşmazsınız.

Throne Rush En İyi Savunma Taktikleri
Throne Rush En İyi Savunma Taktikleri

Oyun facebook üzerinden oynanmaktadır. Bu nedenle arkadaş sıkıntısı çekenler facebook hesapları ile Yorum yaparlarsa arkadaş ekleme yapılabilir. Oyunda saldırırken çok işe yarayan büyüler “mana” ile yapılmaktadır. Fakat mana’ları sadece oyunu oynayan arkadaşlarınızdan edinebilirsiniz.

Throne Rush oynamak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıda bulunan Throne Rush Kaydol butonuna tıklamak ve facebook hesabınız ile oyuna girmektir. Oyun hakkında takıldığınız yerler olursa sormaktan çekinmeyin. Bu eğlenceli oyunu biz de keyifle oynuyoruz. Aynı zamanda oyun içinde indirKaydol adında birliğimiz bulunmaktadır.

Throne Rush Kaydol – Throne Rush Oyna

Throne Rush videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Throne Rush yardım videosunu izleyerek, yeni taktikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

141 Yorumlar

  1. therno rush ıcın ekleye bılırsınız

  2. GEMS HİLESİNİ YAPAMIYORUMYARDIM EDERMİSİNİZ.EKLERSİNİZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.