Firefox İndir

İnternette gezinmek için kullanılan programlara tarayıcı denmektedir ve en köklü, en eski tarayıcılardan birisi Mozilla Firefox’tur. Internet Explorer’ın Netscape’in piyasadan çekilmesiyle neredeyse tek başına kalmasından sonra piyasaya ücretsiz ve açık kodlu olarak çıkan Mozilla Firefox rakiplerine bir çok konuda fark atmıştır.

Sponsor Reklam

Güvenlik, hız ve tutarlılık konularında üstün olan Firefox, tüm dünyada hemen sevilmeye ve kullanılmaya başlanmıştır. Tamamen ücretsiz olması ve IE’den nefret edenlerin desteği ile kısa sürede hemen hemen her bilgisayarda kullanılmaya başlanmıştır.

Firefox İndir

Sekme özelliğini ilk kullanan tarayıcılardan olan Firefox internette gezinmeyi kolaylaştırmıştır. Ayrıca yine ücretsiz olarak üretilen eklentiler ile birçok ihtiyaca karşılık vermiştir. Tarayıcı üreticilerine sürekli ilham veren Firefox hala dünyada en çok kullanılan tarayıcılardandır.

Sponsor Reklam

Programı efektif olarak kullananların en çok sevdiği ve beğendiği özelliklerden birisi ise Ana parola özelliğidir. Bilgisayarınızda birçok siteye giriyor ve bu siteler için şifre, kullanıcı adı bilgilerini her seferinde girmek istemiyorsanız bu bilgileri kaydedersiniz. Fakat bu bir güvenlik sorunu oluşturur, sizin dışınızda birisi bilgisayarı kullandığında bu bilgiler kayıtlı olduğu için kayıtlı olduğunuz sitelere  sizin hesabınızdan girebilir. Oysa Ana parola kullanımı ile Firefox bu problemi ortadan kaldırmıştır. Bir Ana parola belirleyerek, kullanıcı bilgileri isteyen sitelerden birine girildiğinde bu ana parola olmadan bilgiler gelmez. Ana parola birkez girildikten sonra kullanıcı bilgilerinin kayıtlı olduğu sitede bilgiler otomatik gelir. Bu konuda sizler için yardım videosu hazırlayacağız.

Birçok yeniliğin öncüsü olan ve tarayıcılar içinde her zaman kullanıcısını düşünen Firefox‘suz bir bilgisayar olmaz diyoruz. Sizde her bilgisayara lazım bu programı indirip hemen kurulumunu yapabilirsiniz.

Önemli Not: Şuan için Mozilla Firefox 64 Bit indiremezsiniz, çünkü 64 bit desteği yazı yayınlandığında bulunmamaktaydı. 64 bit beta olarak piyasaya çıkmıştır, tam sürüme geçildiğinde sitemizden indirebilirsiniz.

64 bilgisayarlar için artık Mozilla Firefox 64 bit olarak kurulmaktadır.

Mozilla Firedox 64 Bit İndir

Eğer bilgisayarınız 64 bit işletim sistemine sahip ise otomatik olarak 64 bit sürümü kurulmaktadır. Böylelikle daha stabil, daha iyi performans veren bir Firefox kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Gameloop İndir – Oyna

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan Tencent firması daha önceden Pubg için çıkardığı Tencent …

4 Yorumlar

  1. virüssüz mozilla istiyorum

    • Sitemizden indireceğiniz tüm programlar “orjinal” sitelerinden alınmıştır. Programlarımızda kesinlikle virüs bulunmamaktadır.

  2. mozilla firefox tarayıcısına asrv-a.akamaihd bulaşmış bir tülü kaldıramıyorum.lütfen yardım

    • Mehmet Ali Bey – Malwarebytes İndir yazısına tıklayarak açılan sayfadan programı indirin. Kurulumu ve kullanımı hakkında videolar mevcuttur. Eğer bu program ile sorunu çözemezseniz tekrar bizimle irtibat kurun tekrar yardımcı olmaya çalışalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.