Gmail İndir

Dünyanın en büyük teknoloji şirketi Google’ın e-posta servisi olan Gmail kullanıcı iseniz, e-postalarınıza artık her yerden ulaşabilirsiniz. Andorid cep telefonları için sürümü olan Gmail’i yazımızda bulunan indirme butonundan cihazınıza indirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Uygulama hakkında bilgi vermek gerekirse, oldukça küçük boyuttadır fakat cihaza göre farklılıklar gösterebilir. Uygulamayı yüklediğinizde otomatik olarak senkronizasyon yapar ve e-postalarınızı telefonunuza indirir. Telefonda okuduğunuz bir mesaj otomatik olarak okundu olarak işaretlenir. Aynı işlem sildiğiniz bir mesaj içinde geçerlidir.

Bilgisayarda kullandığınız Gmail’in hemen hemen tüm özelliklerine cep telefonundan da ulaşabilirsiniz. E-posta adresinizin bazı özelliklerine uygulamada müdahale edemezsiniz. Mesela şifrenizi değiştiremezsiniz. Bu nedenle uygulamayı kullananların en büyük problemlerinden birisi unutulan şifredir. Çünkü bir kez uygulamayı yükleyip giriş yaptıktan sonra tekrar şifre bilgisi siz istemediğiniz müddetçe istenmemektedir. Tabi gmail’i web üzerinden kullanılırken de aynı sorun olabilir ama genelde web üzerinden şifre girilme sıklığı daha fazladır.

Sponsor Reklam

Uygulama hakkında daha fazla bilgi vermek gerekirse okunmayan e-postalar “beyaz” olarak gözükmektedir. Okunduğunda ise “gri” renge bürünmektedir. İlk başta bu size garip gelebilir ama kullandıkça alışacaksınızdır. Uygulamayı indirmeden önce hala bir Gmail e-postanız yok ise sitemizden nasıl alacağınızı ekran görüntüleri ile anlattığımız Gmail Kaydol yazısına tıklayın. Eğer bir e-posta adresiniz var ise yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan Gmail İndir butonuna tıklayarak uygulamayı yüklemektir.

Gmail İndir – Andorid   Gmail İndir – iOS   Gmail İndir – BlackBerry   Gmail İndir – WinPhone

Gmail uygulamasını yüklerken yada kullanırken yaşadığınız tüm sorunları bize aşağıda bulunan yorum forumları aracılığı ile sorabilirsiniz.

Gmail
Gmail

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

2 Yorumlar

  1. Bu emailim adresim acamıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.