Google Drive İndir – Kaydol

Depolama sorunu, dosya taşıma, ortak dosya kullanımı vb. problemleriniz varsa Google kalitesi ile sizde bu tür problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak Google tarafından sunulan bu hizmetin bir çok ayrıcalığı ve faydası bulunmaktadır. Bir depolama alanından çok daha fazlasını sunan Google Drive ile Yazı dokümanları, Veri Tablosu Dokümanları ve hatta Slayt dokümanları oluşturabilirsiniz. Üstelik tüm bunları istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Google Drive içinde bulunan Google Sheets sayesinde tıpkı Microsoft Office Excell dokümanlarında olduğu gibi tablolar oluşturabilir, formüller girebilirsiniz. Kısaca internet üzerinden ücretsiz olarak Excell kullanabilirsiniz. Bu dokümanı istediğiniz şekilde paylaşabilir, diğer kullanıcılara değiştirme, okuma yetkisi vb. yetkilendirmeler yapabilirsiniz. Böylelikle uzak mesafelerde de olsa ortak bir dosya üzerinde anlık olarak çalışmalar yapabilirsiniz. Google Docs ile yazı formatında ve Google Slides ile sunum formatında aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım amacı tamamen size kalan bu alanlarda isterseniz ortak bir kitap yazabilir, isterseniz ortak bir sunum hazırlayabilirsiniz.

Aslında ilk defa 2006 yılında hizmet vermeye başlayan hizmet yeni adıyla 2012 yılından bu yana Google kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır. 15 Gb’lık ücretsiz depolama alanı sunan Google Drive‘da isterseniz ücretli olarak 100Gb’dan 16TB’a kadar dosya muhafaza etme şansınız bulunmaktadır. Maksimum dosya kapasitesi 2Gb olan alan da istediğiniz türde dosyalar saklayabilirsiniz. Telif hakkı elinizde olmayan dokümanları saklamanız ve paylaşmanız ise Google Hizmet Sözleşmesine göre yasaktır. Bu konuda dikkatli olmanızda fayda vardır.

Sponsor Reklam

Google Drive’a kayıt olmak aslında Google’a kayıt olmak yani Gmail hesabı almaktır. Gmail hesabı nasıl alınır yada Google’a nasıl kayıt olunur bilmiyorsanız; sizler için hazırladığımız yardım yazılarımıza site içinde arama yaparak ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan Google Drive Kaydol yazısına tıklayarak kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu işlemle Google Hesabı almış olursunuz.

Google Drive Kaydol

Google Drive birçok farklı cihaz tipi ve işletim sistemi için destek sunmaktadır. Yukarıda bulunan Google Drive İndir bağlantısı size Windows’un tüm sürümleri için geçerli olan masaüstü sürümünü sunmaktadır. Aşağıda ise Google Drive Android İndir ve Google Drive iOS İndir ise cep telefonu ve tabletler için sürümleri sunmaktadır.

Google Drive iOS İndir   Google Drive Anroid İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

4 Yorumlar

  1. aklıma bir şey gelmiyor

  2. Hakan Şener

    aga hani kaydol

    • Hakan yazının içinde nasıl yapılacağı anlatılıyor. Google Drive kaydol işlemi aslında gmail hesabı almaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.