Icy Tower İndir – Icy Tower Kaydol

Sevimli karakteri, basit yapısı fakat eğlenceli yapısıyla Icy Tower efsane oyunlar arasına girebilecek nadir oyunlardan bir tanesidir. Küçük boyutuna rağmen büyük küçük herkesin eğlenerek oynadığı bu oyunu sizlere tanıtacağız. Oyun için farklı karakterler indirebilir, oynadığınız oyunların kayıtlarını paylaşabileceğiniz Icy Tower’ın resmi internet sitesine de yine buradan ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Mavi şapkası ile sevimlilikte üstüne olmayan karakteri ile zıplama konusunda ne kadar uzman olduğunuzu ispatlayabileceğiniz Icy Tower basit bir oyun gibi gözükse de çok zor oyunlar kategorisinde yer alır. Oyuna düz bir zeminde başlarsınız ve ilk zıplamanızdan itibaren dikkatli olmanız gerekmektedir. Zıpladığınız platformları seçerken hızlı olmalı ve bir sonraki hamlenize hemen karar vermelisiniz. Yan duvarları kullanarak zıplamakta düşmemek için en etkili yollardan birisidir.

Oyunda hızlı olmak gerekmektedir. İlk metreler de işler kolay olsa da yükseldikçe hızlanmaktadır. Sadece “space – boşluk” tuşunu kullandığınız oyunda tuşun canına okumanız mümkündür. Çünkü daha yükseğe çıkma isteği ve yeni rekor kırma isteği peşinizi bırakmayacaktır. Oyun seviye yükseldikçe platformların yapıları da değişmektedir. Tahta, taş, buz, demir vb. birçok platform bulunmaktadır. Bunların kaçını görebileceğiniz ise tamamen sizin yeteneğinize kalmıştır.

Sponsor Reklam

Icy Tower’ın resmi sitesine kayıt olarak yeni karakterler indirebilirsiniz. Ayrıca sitede bulunan kayıtlı oyunları görebilir, diğer insanların beceri ve yeteneklerini görebilirsiniz. Tabi sizde kayıt işleminden sonra kaydettiğiniz oyunları siteye gönderme şansınız bulunmaktadır. Unutmayın ne kadar taklalı zıplama üst üste yaparsanız o kadar çok puan alırsınız. Sizde güzel ve eğlenceli bir oyun olan Icy Tower indirmek için aşağıda bulunan indirme butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan Icy Tower Kaydol butonu ile oyuna kayıt yaptırabilirsiniz.

Icy Tower İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Brawl Stars Kupa Yolu Karakterlerinin İncelemesi

Türkiye birinciliği ve dünyada ilk 200 de yer alan indirkaydol.com hesabının sahibi olarak sizlere Brawl …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.