Brawl Stars Hesabıma Bir Başkası Bağlanıyor

Birçok kişinin çoğu zaman iyi niyetinden başına gelen bir olay olan hesaba bir başkasının bağlanma sorununu nasıl çözebileceğinizi detaylı olarak bu yazıda sizlere anlatacağım. Yazıya başlamadan önce burada anlatılanların tek yol olduğunu ve bu işi sizin için yapabileceğini söyleyenlere kesinlikle güvenmeyin. Hesabınızı tamamen çaldırırsınız.

Sponsor Reklam

Brawl Stars Oyununda Hesabınıza Bir Başkası Bağlanıyor ise bunun çözmek için aşağıdaki adımları yapmanız gereklidir.

 1. Çözüm: Eğer hesabınızda o zamana kadar bir Supercell ID yapmadıysanız, hemen yeni bir eposta adresi alın. Eposta Al yazısına tıklayarak onlarca farklı epostadan istediğinizi seçebilirsiniz. Şimdi ise oyununuzu açıyor ve 3 çizgi alt alta olan yere tıklıyor daha sonra Supercell ID menüsünden yeni aldığınız epostayı giriyorsunuz. Bu şekilde artık epostaya SuperCellID kodu olmadan oyun açılmayacaktır. Ve bağlanan kişinin bağlantısı kesilecektir.
  SuperCelll ID ile bağlantı kesme
 2. Çözüm: Eğer siz hesaba bağlanan kişiye Supercell ID kodu verdiniz ve bağlanmasına izin verdiyseniz. O zaman işiniz daha zor. Bunun için ilk olarak https://myaccount.google.com/ adresine gidin. Bu adreste oyunu ne zaman yüklediğiniz, yaptığınız ilk alış veriş bilgisi vb. birçok bilgi olur. Bunları not alın, aynı zamanda oyundaki “kod” numaranızı, girdiğiniz klanların isimleri ve kod numaralarını alın. Karakter sayınız, altın miktarınız, elmas miktarınız, bilet sayınız ve diğer tüm bilgileri de not alın. Çünkü başvuru yaptığınızda büyük ihtimal hesap bir süreliğine girişe kapatılacaktır. Yani ne siz ne de diğer bağlanan hesaba erişemeyecektir.

Başvuru için alt alta 3 çizgi > Ayarlar > Hesap > Hesabınızı Kurtarma > Hesabıma bir başkası bağlanıyor dedikten sonra açılan sayfada en altta “Bize Ulaşın” butonuna tıklayın.

Sponsor Reklam
Brawl Stars Hesabıma Bir Başkası Bağlanıyor

Şimdi ilk olarak robot size sorular soracak. Bu soruları sırasıyla cevaplayın. Eğer cevaplarınız doğru olursa sizi hesapla ilgilenen “gerçek bir kişiye” yönlendirecek. Sorular içinde “ilk ödeme bilgisi” varsa ve siz bu bilgiyi doğru verirseniz hesabınızı geri almanız çok kolay. Eğer yoksa hesabınızı geri almanız biraz daha zor. Sorununuzu anlatın ve hesabınızın yeni aldığınız epostaya taşınmasını isteyin.

UNUTMAYIN: Supercell ID değişikliği her hesap için “bir kez” yapılmaktadır. Bu nedenle eğer tekrar hesabınıza birisi bağlanır yada hesabınızı çaldırırsanız bir daha hesabınızı geri alamazsınız.

Burada anlatılan bu 2 yöntem dışında başka bir yol yoktur.

Hesabınızı çaldırdıysanız ve erişemiyorsanız bunun için hazırladığımız ayrı bir yazıdan yardım almanız gereklidir.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Brawl Stars Ender Karakterlerin İncelemesi

Türkiye 1.liği yaşamış olan hesabımdan edindiğim deneyimlerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum. Oyunda karakterleri kendi bilgilerime …

3 Yorumlar

 1. asifkerimov750@gmail.com hesabımı kaybetdim.Gmailin şifresini unutdum.

 2. Habibe Sandal

  COK İYİ

 3. Abi ne yapc
  az anlamadım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.