Koç Akademi

Türkiyemizin en köklü kurumlarından birisi olan Koç Holding’in bir iştiraki olan Koç Akademi, halkını düşünen bir eylemi gerçekleştirdi. Piyasada binlerce lira vererek alabileceğiniz eğitimleri Covid19 salgının süresince tüm halka ücretsiz olarak vermeye başladı. İşte bu yazıda hem bu web sitesine nasıl giriş yapacağınız hem de web sitesinde ne gibi eğitimler alabileceğinizi detaylı olarak bu yazıda bulabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Koç Akademi Nedir? Türkiye’nin en büyük ve köklü holdinglerinden birisi olan Koç Holding’in kendi çalışanları ve çalışanlarının aileleri için yaptığı, normalde üyelik ile girilebilen bir eğitim sitesidir. Alanının en uzmanlarının verdiği eğitimler ile çalışanlarını ve ailelerini düşünen Koç Holding, halkının yanında olduğunu Covid19 salgınında da göstermiştir. Binlerce lira ödeyerek alabileceğiniz tüm eğitimleri Türk halına ücretsiz olarak açmıştır.

Koç Akademi Ücretsiz

Evde kaldığımız bu süreçte ne yapsak, ne etsek diye düşünmekten yorulmuş iken, kendimizi geliştirebileceğimizi unutmayalım. Bugüne kadar çeşitli nedenlerle öğrenemediğimiz konuları kocakademi gibi platformlardan öğrenerek, kişisel gelişimimizi arttırabiliriz. Öyle ki belki bu süreçte işsiz kaldınız ve yeni bir iş bulmanız çok zor. O zaman gelin kocakademi ile bilgisayar bilginizi arttırın. Bugünler elbet geçecek ve siz tekrar bir iş aradığınızda öz geçmişinize ekleyebileceğiniz yeni bir bilginiz olsun.

Sponsor Reklam

Gençler için de oldukça faydalı eğitimlerin olduğunu da belirtelim. Üstelik yalan yanlış bilgilerin olmadığı, kaliteli içeriğin bulunmasının zor olduğu bugünlerde bu tür sitelerin kıymetini bilelim. Bu siteye ulaşmak için aşağıda yer alan Koç Akademi Giriş butonuna basmanız yeterlidir.

Koç Akademi Giriş

Ayrıca Covid19 ile ilgili de yine alanının uzmanları doktorların videolar aracılığı ile bilgilendirme yaptığı bir çok materyal bulunmaktadır. Gerçek ve doğru sağlık bilgilerine de yine bu web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Büyük bir holding olmak, çok çalışanı olmak, çok para kazanmak yada diğer “çoklar” ile ölçülemez. Büyük bir holding her şeyden önce “insana” öne koymak ile olur. Koç Holding’e kendisine bağlı otelleri evine gidemeyen hastane personeline “ücretsiz” olarak açması, Arçelik fabrikalarında “solunum cihazı” üretimi için kapıları açması, Sağlık Bakanlığının belirlediği tüm hastanelere çamaşır makinası, kurutma makinası, kahve makinası ücretsiz vermesi ile Koç Holding benim gözümde büyük bir holdingtir.

Başta Ali Koç olmak üzere tüm Koç Holding çalışanlarına bu zor zamanlarda halklarının yanında oldukları için teşekkürker.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.