Günaydın Sesleri ve Melodileri İndir

Sabahları işe, okula gitmek için ya da belli bir saatte yataktan kalkmak için telefonunuzun saatini kurdunuz. Uykunuzun en güzel anında “bip bip biiiiiiiiiip” diye çok itici, çirkin bir ses! “Allahım bu da ne!” derken o çok sevdiginiz telefonunuzu görünce parçalamak gelmiyor mu içinizden? Doğrusu telefonunu bu yüzden fırlatıp atanları ya da “Allahım neden güzel bir öpücükle uyanmıyorum ki!” diye isyan edenleri çok duydum. Ama tabiki de indirkaydol bunun için size bir çözüm buldu.

Sponsor Reklam

GOOD MORNING SOUNDS & RINGTONES indirkaydol aracılığı ile artık cebinizde! Uygulamada 46 adet muhteşem zil sesi bulunuyor. Bu kadar çok güzel zil sesi arasından seçim yapmanız çok zor oluyor ama buna değer doğrusu.

 • “Amazing wake up” ve “beautiful life” isimli zil sesleri hem yumuşak hem de uyanmanız için yeterince hızlı.
 • “beautiful morning” romantik bir güne baslamak için idealken “beginning” müzik eşliğinde su ve kuş seslerinin verdiği huzuru veriyor.
 • “bird alarm” müziksiz sadece çeşitli kuş seslerinden ibaret ama gözlerinizi kapattığınızda kendinizi bir ormanda hissetmemeniz mümkün değil.
 • “brightness” eğlenceli bir çizgi film müziğini hatırlatırken,
 • “classic alarm” ise o nefret ettiğimiz standard alarm seslerine yeni bir boyut getirerek üzerimizde yumuşacık bir etki bırakıyor.
 • “forest” adından da anlaşılacağı üzere sadece orman seslerinden ibaret.
 • “India” sakin bir Hindistan müziğini aldırırken
 • “morning kiss” o sabahları öpücük ile uyanmanın hayalini kuranlar için.
 • “mystical” yoga yaparken kullanılan mistik müzikleri en güzel uyandırma şekli.
 • “rainy day” keman sesiyle uyanmak isteyenler için mükemmel bir seçim.
 • “sea side” dalga sesleriyle başlayan çok hoş bir parça. Bu bahsettiklerimiz sadece birkaçı, daha bir çok romantik, huzur verici, mutlu uyanmanızı sağlayacak zil sesleri mevcut.

Üstelik uygulamanın başka bir özelliği de aralarında çok beğendiğiniz zil seslerini “Favorites” listesine ekleyerek kendinize kısayol oluşturabilirmeniz. Bunun için listede arzu ettiğiniz parçanın sağında bulunan kalp işaretini tıklamanız yeterli olacaktır. Bu parçalara hemen ulaşmak için ise sağ üstteki “favorites” seçeneğine tıklayarak kendinize ait listeye ulaşabilirsiniz. Her parçanın isminin yanında kendine özel sempatik çizimler uygulamaya ayrı bir şirinlik katarak parçaları görsel olarak da hatırlamanızı sağlıyor. Mutlu ve huzurlu bir güne başlamanın en kolay yolu GOOD MORNING SOUNDS & RINGTONES indirme bağlantısı sizin için burada.

Sponsor Reklam

Günaydın Sesleri ve Melodileri İndir

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.