El Feneri Uygulaması İndir

“O ov elektrikler gitti!” Bu cümle bazılarımızı hiç endişelendirmez. Çünkü “El Feneri” ‘ni hep yanlarında taşırlar. Hayır hayır! bu size yük olan ve sadece bir ışıktan ibaret olan bildiğimiz el fenerlerinden değil. Tamamen sanal. Kafanız karıştı değil mi? Hemen açıklayayım; cep telefonunuza yükleyeceğiniz “El Feneri” uygulaması sayesinde çantanızda yer kaplayan kaba el fenerlerinden kurtulacaksınız. Bu kadar basit. “Ayy elektrikler gitti”, “aman yine apartmanın ışıkları bozulmuş” ya da “bu sokakta hep lambalar kapalı oluyor” gibi cümleler kurmamak için bu uygulama yardımınıza geldi.

Sponsor Reklam

“El Feneri” 8 çeşit aydınlatma özelliği ile standart el feneri uygulamalarından farkını daha yükler yüklemez gösteriyor. Profesyonel doğa sporcularının da yararlanabileceği özellikleri bulunan uygulama hem eğlenceli hem de işlevsel. İlk aydınlatma özelliği; bildiğimiz normal el feneri. Cep telefonundaki flaşdan yararlanarak led ışık verdiği için çok geniş bir alanı aydınlatıyor. El fenerini açmadan önce ve açık olduğu sürece telefonunuzun şarj durumunu ekranda görebiliyorsunuz.

Eğer el fenerinin o an çok aydınlattığını düşünürseniz 2. özelliği yani ekran aydınlatmayı açmanız sizin için daha iyi olabilir. Hem ihtiyacınız kadar ışık elde etmiş olur hem de şarjınızı nispeten daha az harcamış olursunuz. Çünkü uygulamada “sürekli kullanım pil ömrünü azaltabilir” şeklinde bir uyarı mevcut. Hem profesyoneller hem de kaybolmuş kişiler için de olan çok önemli özelliklerinden biri de yazdığınız “SOS”, herhangi bir kelime ya da cümleyi mors alfebesine çevirerek, led aydınlatma ile bu sinyalleri gönderebilmesi. Bir çok hayatın mors alfebesi sayesinde kurtulduğunu düşünürsek bu uygulamanın hep yanımızda olması sizin için büyük bir avantaj olabilir.

Sponsor Reklam

Dördüncü özellik flaş aydınlatma. Profesyonel fotoğraf makinelerinde bulunan flaş aydınlatmasının aynısı. Tek fark flaşın yanma süresini ve sıklığını ayarlayabiliyor olmamız. Beşinci özellik ikaz ışıkları. Bu aydınlatmanın görünümü tıpkı trafik ışıkları gibi. Diyelim ki aracınızın lastiği patladı. Gecenin karanlığında uyarı levhanız da yok. Bu sarı uyarı ışığı trafik lambası gibi sürekli yanıp söndüğü için geçen araçları uyararak sizi koruyacak.

Altıncı özellik ampul ışığı. Sokak lambasının altında ders çalışmış büyüklerimizi düşünürsek bu uygulamanın on farklı renkte ampul özelliği ile bizim çocuklarımıza anlatacak pek birşey bırakmadığı apaçık ortada.
Yedinci özelliği ise yine on farklı rengi ile “renkli ışık”. İstediğiniz renge getirerek sürekli yanan bir aydınlatma. Sekizinci ve en eğlenceli özelliğe gelirsek “polis ışıları”. Bu ışığın bir çok şakaya sebep olmasının yanında zaman zaman tehlikelerden de koruduğu hikayelerini uygulamanın kullanıcılarından sık sık duymaktayız. Aşağıda bulunan El Feneri İndir bağlantısı ile uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Eğlenceli ve yararlı olan EL FENERİ uygulaması sayesinde ortamınızın hep aydınlık olması dileğiyle. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Tiny Flashlight indir.

iOS için El Feneri İndir   Android için El Feneri İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.