Telefon Görüşme Kayıt İndir – ACR İndir

“Keşke sana o telefon konuşmasını dinlete bilseydim” dememek için ACR karşınızda! ACR telefon görüşmelerinizi kayıt altına alan bir uygulama. Üstelik ücretsiz. Bu uygulama birçok kişinin konuşmalarını ispatlaması için büyük kolaylık sağlarken bazılarımızı hiç mutlu etmediği de kesin. Örnek vermek gerekirse; bir gün arkadaşımı kendisini polis olarak tanıtan bir dolandırıcı aramış ve bankadaki parasını çekerek buluşacakları yere getirmesini istemiş. Arkadaşım durumu anladığı için hemen polise giderek ACR sayesinde telefon konuşmalarını dinletmiş. Polislerle beraber buluşma yerine gidip dolandırıcıları yakalatmış.

Sponsor Reklam

Bu belki başınıza gelebilecek nadir olaylardan biriydi. Oysa ki herhangi birinin sizi arayarak bir şey ya da yerin tarifini verdiğinde kağıt ve kaleme ihtiyacınızın olması başınıza gelebilecek şeylerden biri. Ama artık ne kaleme ne de kâğıda ihtiyacınız var. Çünkü bu uygulamada kaydı istediğiniz kadar dinleme şansınız bulunuyor. Üstelik sevdiklerinizin sesini olmadık zamanlarda duymak istediğinizde onları rahatsız etmemek adına önceki konuşmalardan birini açıp dinlemek yeterli olacaktır. Sayamadığımız çok örneğin yanında bunlar sadece birkaç tanesi.

ACR gelen giden tüm telefon konuşmalarınızı kayıt altına alabiliyor. Aradığınız ya da sizi arayan kişilerle istediğiniz kadar konuşun. Süre kısıtlaması olmadan kaydedilecektir. Uygulamayı açtığınızda arama listesi kayıtları tarih ve saat sırasına göre karşınıza gelecek. Bu listeden arama yapabilir tarihe göre gruplandırmadan yararlanabilirsiniz. Kayıtlı olan aramaları e-mail ile ya da telefonunuzda mevcut olan herhangi bir program aracılığıyla (whatsapp, dropbox, bluetooth vb…) başkalarına gönderebilirsiniz. Üstelik bunu tek tek yapmak yerine birseferde çoklu gönderi yapma imkanınız da var. Listede görüşme yapılan kişinin fotoğrafı ve isminin olması da ayrı bir kolaylık. Ses kayıt indir yada görüşme kayıt programı indir.

Sponsor Reklam

ACR indirdiğinizde telefon görüşmelerinizi kayıt etmek imkanınız bulunmaktadır. Uygulamaya güvenlik amaçlı şifre koyabilmenin yanında belirlediğiniz kişinin “asla kaydetme” seçeneği ile hiç kaydı tutulmayabilir, aradaki herhangi bir kaydı silebilir, önemli diye işaretleyebilir ya da direk arama yapabilirsiniz. Aynı zamanda kaydın üzerine not bile iliştirme imkanınız mevcut. Ayarlardan uygulamanın her arama için kayıt tutmak isteyip istemediğinizi sormasını ya da “kaydetme” seçeneği ile hiç kaydı tutmamasını sağlayabilir aradaki herhangi bir kaydı silebilir, önemli diye işaretleme yapabilirsiniz. Kaydın üzerine not iliştirme imkanınız mevcut. Kayda otomatik yerine elle basarak da başlanabildiği gibi giden aramalarda belirteceğiniz saniye kadar bekledikten sonra kayda otomatik başlamasını da ayarlayabilirsiniz. Aşağıda bulunan bağlantılardan Görüşme Kayıt ACR İndirin. Daha anlatamadığımız birçok özelliği olan ACR’nin tasarımcıları şu iki uyarıda bulunmuşlar: “biz avukat değiliz kayıt tutmak yasal olmayabilir” ve “çift taraflı ses kaydı özelliğini bazı telefonlar desteklememektedir.” İndirKaydol olarak ise ses kaydı almadan önce karşı tarafı bilgilendirme zorunluluğunuz olduğunu belirtelim. Tabi işin hukuksal kısmı oldukça karışık. Yasal bir problem ile karşılaşmamak için ses kaydı yapıyorsanız konuştuğunuz kişileri bilgilendirmenizde fayda var.

Görüşme Kayıt ACR İndir

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

8 Yorumlar

  1. Bu propramı nasıl yüklerim

  2. silinen kayıtları geri yüklemek mümkünmü?

  3. Yapılan her kayıt için bir ücret mi ödüyoruz?

  4. iyi günler arkadaşlar..acr programını kullanıyorum telefonum resetlenmek zorunda kaldı..bu programın eski kayıtlarını geri alabileceğim bir server deposu varmı ..konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım ricaediyorum..

  5. ACR depolamayı telefonunuzda yapmaktadır. Telefonunuzu bilgisayarınızda flash disk gibi gösterebiliyorsanız, Recuva adlı program ile silinmiş dosyalarınızı geri getirmeyi deneyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.