Trafi Turkiye İndir – Trafik Durumu İndir

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşamak çok zor. Hele bir de ulaşımı toplu taşıma ile yapmaya çalışıyorsanız daha da zor. Trafi Türkiye ulaşım sorununa bir nebze de olsa kolaylık sağlamak için tasarlandı. Yaşadığınız şehir o kadar büyük ki heryerini bilmeniz veya sürekli değişen yollar sayesinde bildiğiniz semtlere bile nasıl gideceğinizi kestirmek gerçekten çok zor. Uygulamada internet bağlantısı ile alacağınız yol tarifi sanki daha önce oraya çok gitmişsiniz gibi hissetmenizi sağlayacak.

Sponsor Reklam

İstanbul’da turist gibi gezmek ve muhteşem Osmanlı İmparatorluğunun tarihi güzelliklerine kendi gözlerinizle tanık olmayı kim istemez? Ulaşım için arabanız yok!  Gerçi olsada park etme sorunu olacak. Bu durumda cep telefonunuzda Trafi Türkiye olması yeterli. Trafik Durumu indir ve İstanbul, Ankara ve İzmir için tasarlanan bu uygulamada toplu taşıma araçlarıyla bir yerden bir yere nasıl ulaşabileceğiniz ile ilgili size özel yol tarifleri al.

Uygulamayı açtığınızda önce bulunduğunuz şehri seçerek “güzergah arama” kısmına girip çıkış noktası, varış noktası ve gideceğiniz zamanın girişini yapıyorsunuz. Sonra da hangi toplu taşıtları bu aramaya dahil etmek istiyorsanız onları seçiyorsunuz. İstanbul için metro, tramvay, otobüs, vapur, metrobüs, İzmir için metro, tren, otobüs, Ankara için ise metro ve otobüs seçenekleri var. İzmir’de ulaşım araçlarında vapurun olmaması uygulama kullanıcıları için büyük bir eksik. Ayarlardan seçilen şehri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Her yol tarifi aldığınızda kuşbakışı bir harita da göreceksiniz. Bu harita sayesinde nerde olduğunuzu, nerelere yakın ya da uzak olduğunuzu tahmin etmenize gerek kalmayacak. Hatta güzergah arama yaparken çıkış noktasında “bulunduğum yer” ibaresini seçerseniz otomatik olarak karşınıza konumunuz gelecek.Yaşadığınız şehirdeki ulaşım araçlarının güncel kalkış saatlerini menüdeki “tarifeler” bölümünde bulabilirsiniz. Üstelik sadece içinde olduğunuz gün değil tüm haftaya göz atabilirsiniz.

Yine menüden “en yakın durak” kısmına girerek size en yakın durağı kuşbakışı bir harita içinde göreceksiniz. Aynı zamanda bulunduğunuz konumun etrafında olan tüm toplu taşıma araçlarının durakları bu haritada karşınıza gelecek.  Zahmetsiz ve doğru yol tarifi almak için Trafi Türkiye indir. Bir tık kadar yakında.

iOS için Trafi Türkiye İndir   Android için Trafi Türkiye İndir

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.