Hopi İndir – Hopi Üye Ol

Alışveriş dünyasında var olan yeniliklerin çoğu Boyner Grup tarafından çıkartıldı desek sanırız kimse itiraz etmez. Cem Boyner özellikle bu konuda oldukça başarılı bir iş adamıdır. Sürekli yeni fikirler ile insanların alışveriş tarzlarını değiştirmektedir. Son olarak Hopi’yi tüm Türkiye’ye sunan Boyner Grup yine müşterilerden tam puan aldı. Hopi ile alışverişi daha ucuz, avantajlı ve keyifli hale getiren bu uygulamaya nasıl üye olacağınızı, nasıl kayıt olacağınızı ve nasıl indireceğinizi yazımızda detaylıca anlattık.

Sponsor Reklam

Hopi nedir? Hopi akıllı telefon uygulaması ile kullanıcılara alışveriş indirimleri sunan, yaptıkları alışverişlerden para kazanmalarını sağlayan bir sistemdir. Sistemin en büyük avantajı kişinin yaptığı alışverişleri, merak ettiği kampanyaları vb. bilgileri toplayarak kişiye özel teklifler sunmasıdır. Öyle ki birçok marka ve mağazanın bulunduğu sistemde sizin beğendiğiniz marka ve mağazalarda kullanabileceğiniz indirimler sunulmaktadır.

Hopinin avantajları nedir? Uygulama ile birçok markaya ve mağazaya ait indirimleri, kampanyaları tek bir yerden görme imkanı sunar. Mağazalara ve markalara ait kartları taşımak zorunda kalmazsınız, tüm bunlar Hopi uygulamasının içinde yer alır. Yaptığınız alışverişlerden paracık kazanırsınız ve daha sonra bu paracıklarla alışveriş yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Paracık nedir? Hopi ile yaptığınız alışverişlerden belli miktarda paracık kazanırsınız. 1 Paracık = 1 Türk Lirası’dır. Kampanyaları takip ederek %20 fazla paracık vb. etkinlikler sayesinde alışverişlerinizden daha fazla paracık kazanabilirsiniz. Üstelik paracıkları harcarken de 3 kat paracık değeri vb. kampanyaları takip ederek mesela 40 paracık ile 120 TL’lik bir ürünü alabilirsiniz. Bunun gibi avantajları da yine Hopi uygulamasından öğrenebilirsiniz.

Hopi
Hopi

Sisteme kayıt olmak için yapmanız gereken ilk önce Hopi indirmektir. Aşağıda bulunan butonlardan uygulamayı indirip, yükledikten sonra yapmanız gereken ise uygulamayı açıp Hopi üye olmaktır. Gerçek bilgilerinizi vermeniz önemlidir. Ayrıca doğrulama kodu gönderilecektir, doğrulama kodunu girdiğinizde üyeliğiniz tamamlanmış olur ve sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hopi İndir – Android   Hopi İndir – iOS

Hopi ile ilgili düşünce, öneri, yardım ve sorularınızı bize aşağıda bulunan yorum formları ile iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

2 Yorumlar

  1. umarım beyenirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.