Fark Bulmaca İndir – Oyna

En çok sevilen ve oynanan oyun türlerinden birisi kuşkusuz Fark Bulmaca oyunlarıdır. Dergilerde, gazetelerde, bulmaca sayfalarında sıklıkla karşımıza çıkan bu oyunu artık android tablet ve telefonlarda da oynayabilirsiniz. Bir kişi tarafından geliştirilen onlarca oyununun indirme bağlantısını buradan sitemizden indirebilirsiniz. Fark Bulmaca yada İngilizce ismiyle Find the Difference oyunları tamamen ücretsiz olarak indirilmektedir.

Sponsor Reklam

Aşağıda oyuna ait tüm indirme bağlantılarını sıra ile sizlere verdik, yeni oyunlar çıktığında yine yazımızı güncelleyeceğiz. Fark Bulmaca indirmek için yapmanız gereken yazının üzerine tıklamaktır. Açılan Google Play sayfalarından oyunu yükleyebilirsiniz.

Fark Bulmaca Oyna
Fark Bulmaca Oyna
 1. Fark Bulmaca 1 (2015) İndir
 2. Fark Bulmaca 2 İndir
 3. Fark Bulmaca 3 İndir
 4. Fark Bulmaca 4 İndir
 5. Fark Bulmaca 5 İndir
 6. Fark Bulmaca 6 İndir
 7. Fark Bulmaca 7 İndir
 8. Fark Bulmaca 8 İndir
 9. Fark Bulmaca 9 İndir
 10. Fark Bulmaca 10 İndir
 11. Fark Bulmaca 11 İndir
 12. Fark Bulmaca 12 İndir
 13. Fark Bulmaca 13 İndir
 14. Fark Bulmaca 14 İndir
 15. Fark Bulmaca 15 İndir
 16. Fark Bulmaca 16 İndir
 17. Fark Bulmaca 17 İndir
 18. Fark Bulmaca 18 İndir
 19. Fark Bulmaca 19 İndir
 20. Fark Bulmaca 20 İndir

Oyunu oynamak ise oldukça kolaydır. Verilen sürede iki resim arasındaki 5 farkı bulmanız gerekmektedir. Belirtilen sürede 5 farkı bulursanız sonraki seviyeye geçebilirsiniz. Ayrıca oyunda çok zorlandığınızda “ipucu” alma şansınız da vardır. İpucu ile bir farkı bulmanız oldukça kolaylaşır. Oyuna ait tüm seriyi yazımızda paylaşacağız. Bu paylaşımları yaparken sırayla ve özenle gideceğimizi belirtelim.

Sponsor Reklam
Fark Bulmaca İndir
Fark Bulmaca İndir

Oyunla ilgili sormak ve öğrenmek istediklerinizi aşağıda bulunan yorum forumları ile bize iletebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi size en kısa sürede hızlı ve doğru bir şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.