Immortal King

Immortal King OYUNU KAPANMIŞTIR. Diğer oyunlar için http://www.indirkaydol.com/kategori/online-oyunlar/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!

Elex’in piyasaya sürdüğü Immortal King (IK), yetenekli grafikerlerin hazırladığı oldukça başarılı görüntü efektleri ve bol animasyonlu savaş sahneleriyle ön plana çıkmış bir tür savaş strateji oyunudur. Son derece başarılı kurgusu, yeni içeriği ve oyun tarzıyla Türkçe olarak oyun severlerin beğenisini kazanmış olan oyunda, onlarca kahraman ve farklı savaş düzeni kullanarak 10 binin üzerinde savaş senaryosu oluşturabilir ve doğru taktikle savaşlarda kolaylıkla zafere ulaşmak mümkündür. Oyun kapanan oyunlar listesine kendisini eklemiştir.

Sponsor Reklam

IK Immortal King oyununa yeni başlayan oyuncular, bir kahraman seçtikten sonra, başlangıç rehberinde anlatılanları talimatları uygulamalıdır. Oyununa ilk girişte sistem tarafından 200 altın, 50 ordu madalyası ve 1000 gümüş hediye edilir. Hediye edilen 50 altınla yapı formasyonunu açıp, sonrasında eğitim alanı açmak gerekmektedir. Mümkün olduğunca çok eğitim alanı açılması faydalıdır. Çünkü oyunda eğitim alanı açmak çok önemlidir. Oyunda seçilen kahramanlar hemen eğitimden geçerek seviye yükseltebilmektedir. Eğitim tecrübe elde etmeyi sağlar. Ayrıca oyun sırasında verilen görevleri tamamlamak son derece önemlidir. Zira bu görevler tamamlandıkça zengin ödüller elde edilir ve daha da gelişme sağlanabilir. Gelişim için evlerin seviyesini yükseltmekte oldukça önemlidir.

IK Immortal King oyunu her gün 8:30, 12:30 ve 19:00’da yenilenir. Bu yenilenmeye bağlı olarak bedava keşif, bedava saldırı, bedava sömürü,bedava çiftlik ve bedava gümüş verilmekte hatta oyuncunun seviyesine göre ölen elit askerler yeniden diriltilir. Vergi toplama, keşif, ticaret, hasat satma, alet satma, maaş, görev tamamlama gibi işlevler yerine getirilerek gümüş kazanılabilir. Ayrıca keşif yapmak çok önemlidir. Keşifler askeri gücü azaltmaz aksine usta kolonilerden gümüş alınır. Markette hasat satmak da gümüş kazanma yollarından biridir ve market her gün 0:00’da diğer sistemler ise hergün 5:00’da yenilenir. Bu kadar zevkli bir oyun daha sona gelmiş ve kapanmıştır.

Sponsor Reklam
Immortal King
Immortal King
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

GeForce Experience İndir

Dünyanın en çok satan ve en iyi ekran kartlarını üreten firmalardan birisi olan Nvidia özellikle …

1 yorum

  1. kayıt olacam nasıl olur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.