Instagram 6.0 Güncellemesi İndir

Dünyaca ünlü fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram, 2013 yılında Facebook tarafından satın alındıktan sonra daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilip, daha fazla beğenilmektedir. Yaklaşık 130 milyon aylık aktif kullanıcı sayısına ulaşmış olan Instagram üzerinde şu ana kadar yaklaşık 16 milyarın üzerinde fotoğraf paylaşılıp, her gün 1 milyarın üzerinde kullanıcının fotoğraf beğenilmiş. Akıllık telefon kullanan neredeyse herkesin uygulamayı indirdiği bir ortamda Instagram hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız  Instagram İndir-Kaydol yazımızı takip edebilirsiniz. Bu yazımızda ise Instagram’ın son sürümü olan Instagram 6.0 hakkında bilgi verecek ve yeniliklerin neler olduğu anlatmaya çalışacağız. Ayrıca yazımızın sonundaki Instagram 6.0 İndir butonuna tıklayarak mevcut Instagram uygulamanızı güncelleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Her geçen gün giderek büyüyen Instagram uygulaması kullanıcı sayısının artmasıyla daha iyi ve çeşitli hizmet verebilmek için güncellemeler yayınlamakta. Facebook tarafından satın alınmasıyla daha başarılı bir grafik yakalayan Instagram’ın bu son sürümü Instagram 6.0’dır. Yapılan bu son güncellemelerin neler olduğunu sizlere kısaca açıklayalım.

Instagram’ın resmi olarak duyurduğu 6.0 sürümüyle güncellenen uygulamada ana hatlarıyla mükemmel fotoğraf düzenleme seçenekleri geliştirilmiş. Kullanımı zaten kolay olan Instagram, bu yeni özellikleriyle daha hızlı ve çeşitli özellikleri bünyesinde bulunduruyor. Araç listesinde bulunan yeni ve güncellenen uygulamalarla fotoğraf üzerinde ışık şiddeti, parlaklığı ve daha birçok yeni özellik sunuluyor. Bu son sürümde 10 yeni ve 7 adet güncellene aracı bulabilirsiniz. Bu yeni özellikler şunlardır;

Sponsor Reklam

-Filtre Gücü (Filter Strength)

-İnce Ayar (Adjust)

-Kontrast (Contrast)

-Parlaklık (Brightness)

-Sıcaklık (Warmth)

-Canlılık (Saturation)

-Parlaklık (Highlights)

-Gölgeler (Shadows)

-Süsleme (Vignette)

-Keskinlik (Sharpen)

instagram
instagram

Yukarıda sıraladığımız yeni araçlarla Instagram ile fotoğraf düzenlerken artı başka bir fotoğraf düzenleyici kullanılmaması amaçlanmış. Profesyonel anlamda yeterli olmasa da standart bir kullanıcı için bu yeni özelliklerle beraber Instagram uygulaması kanımızca yeterli olmaktadır. Yeni özellikleriyle birlikte Instagram ile kısaca aşağıda sıraladığımız uygulamaları yapabilirsiniz;

-Ayarla ve Süsleme sayesinde kompozisyonları düzgünleştirebilirsiniz

-Filtreme gücünü Filtre ayarıyla daha detaylı yapabilirsiniz

-Sıcaklı ve Renk Doygunluğu ile fotoğraf üzerindeki renkleri zenginleştirebilirsiniz

-Aydınlık ve karanlık alanları ayarlamak için Parlaklık, Kontrast, Parlak Alanlar ve Gölgeler kısımlarını kullanabilirsiniz

-Fotoğraflarınızı netleştirmek için Keskinleştir butonunu kullanabilirsiniz

instagram
instagram

Yeni güncellemeyle ayrıca uygulama üzerindeki bazı hatalarda giderilmiş ve yeni geliştirilmiş bir tasarım dizayn edilmiş. Bunların yanında video yüklemek ve paylaşmak daha kolay hale getirilmiş.

Zaten oldukça başarılı olan bir fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram, yaptığı bu güncellemeyle daha da yukarı seviyelere çıkacağa benziyor. Siz de bu yeni özellikleriyle Instagram 6.0 sürümünü güncellemek ya da Instagram uygulaması yüklü değilse Instagram uygulaması indirmek için aşağıda bulunan butondan Instagram indir sayfamıza gidebilirsiniz.

Instagram Son Sürüm 6.0 İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.