Marketland Oyna

Facebook üzerinden 1 milyondan fazla kullanıcının oynadığı Marketland oyunuyla işletmeci olup, küçük bir dükkan açarak, büyümeye çalışıyorsunuz. Facebook üyelerinin en çok sevdiği Strateji Oyunları bölümünde yer alan Marketland oyunu sizlere eğlenceli bir dünya sunuyor. Siz de ücretsiz olarak Marketland oyununu oynamak istiyorsanız, yazımızın sonundaki Marketland Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Marketland oyunundaki amacınız ilk başta küçük çaplı olan dükkanınızı bir süpermarkete dönüştürmeniz. Bu dükkanınızı istediğiniz gibi yönetebildiğiniz oyunda sürekli kazancınızı arttırmayı hedeflemelisiniz. Oyun içerisinde dükkanın kontrolü tamamen siz de olacak. Satış yapabileceğiniz yüzlerce marka ve ürün, reyon düzeni, yapacağınız kampanyaların oranları gibi her şeyin sahibi sizsiniz. Eğer benden iyi bir işletmeci olur diyorsanız Marketland oyununu deneyebilirsiniz.

Oyunda düşük seviyeden başladığınız dükkanınızda kar elde ettikçe seviye atlıyorsunuz. Sizin seviye durumunuz arttıkça yeni tarzda ve gelir durumunda müşteriler, yeni reyonlar ve bu reyonlarla birlikte tasarım yapabileceğiniz yeni dekorasyonlar ortaya çıkacaktır. Oyunda önemli olan seviyenizin derecesi. Yani ne kadar fazla satış yapıp popüler olursanız seviyeniz o kadar çok yükseliyor. Ayrıca oyunda lüks puan kavramı bulunuyor. Ne çok fazla lüks puanınız varsa o kadar gelir seviyesi yüksek müşteri profilli müşteriler mağazanıza geliyor. Bu da karınızın artması demek.

Sponsor Reklam

Marketland oyununda seviyenizi yükselttikçe ürün çeşidinizi de arttırabilirsiniz. Örneğin ileri seviyelerde motor, saat, mücevher, telefon, bilgisayar, meyve, sebze, araba vb. çeşit çeşit ürün satabiliyorsunuz. Yine seviye ilerledikçe müşteri profili genişlediği için mekanınız dekorasyonu da önem kazanıyor. Elde ettiğiniz kazançlarla çok güzel ve ürün satın almayı cezbettirici dekorasyonlar yapabilirsiniz. Bu dekorasyonlar raflar için geçerli olduğu gibi, zemin ve duvarlar için de geçerlidir. Unutmayın! Fazla kar elde etmek istiyorsanız mekanınızın dış görünümünün müşteride iyi bir intiba bırakması gerekiyor.

Küçük bir dükkanda başlayan hikaye eğer iyi bir işletmeciyseniz bir marketler zincirine dönüşebilir. Siz de bu eğlenceli Marketland oyununu ücretsiz olarak Facebook hesabınızdan oynayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıdaki Marketland Oyna butonuna tıklamak.

Marketland Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.