K-Lite Codec Pack İndir

Bir bilgisayarda olmazsa olmaz programlardan bir tanesi de hiç kuşkusuz K-Lite Codec Pack’dir. Her türlü video uzantılarını çalıştıran, görüntü ve ses kodeklerini çözen bu program sayesinden izleyemeyeceğiniz hiçbir video ve dinleyemeyeceğiniz hiçbir ses dosyası olmayacaktır. K-Lite Codec Pack %99 oranında başarı gösteren bir programdır.

Sponsor Reklam

İnternetten indirdiğiniz videoları görüntülemekte zorluk çekiyorsanız ihtiyacınız olan program bellidir. Sadece görüntü sorunu değil, bazen ortaya çıkan görüntü var ses yok problemlerine de çözüm getiren programdır. Ayrıca altyazıları otomatik tanımlaması da bu programı özel kılan yönlerden birisidir. Üstelik programı kurduktan sonra bir daha hiçbir ekstra şey yapmanıza gerek yoktur, program kurulum esnasında tüm ayarları yapar ve size hiçbir zorluk çıkarmaz. Aşağıdaki butona tıkladığınızda yayıncının orijinal sitesine gidersiniz. Açılan sayfada Mirror 1 yada Mirror 2 yazısından sonra Download yazısından programı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

K-Lite Codec Pack İndir

İçeriğinde bulunan Windows Media Classic Home Cinema programı ise videolarınızı kolaylıkla açabileceğiniz ve bilgisayarınızda çok az sistem tüketen bir programdır. Kolay arayüzü ve neredeyse tüm uzantıları kaliteli bir şekilde oynatabilmesi bu programı üstün kılmaktadır. K-Lite Codec Pack ile gelen bu program ekstra bir kuruluma ihtiyaç duymamaktadır.

Sponsor Reklam

K-Lite Codec Pack tam bir paket programdır. İçeriğinde birçok küçük paket bulundurmaktadır ve bu paketler sayesinde tüm video kodek sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Aşağıda programın içeriği ve desteklediği uzantılar hakkında bir liste bulunmaktadır.

 • DirectShow video çözücüler : ffdshow / LAV Video
 • DirectShow ses çözücüler : ffdshow  / LAV Audio
 • DirectShow kaynak kodu çözücüler : Haali Media Splitter / LAV Splitter
 • DirectShow atlyazı çözücüler : DirectVobSub (VSFilter)
 • Araçlar : Codec Tweak Tool / Win7DSFilterTweaker
 • Shell uzantıları : Icaros ThumbnailProvider/ Icaros PropertyHandler

Özellikle içeriğinde ki Windows Media Classic Home Cinema ile evinizde sorunsuz sinema keyfi yaşamanızı sağlayan bu programı bilgisayarınızda kesinlikle bulundurmalısınız.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Gameloop İndir – Oyna

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan Tencent firması daha önceden Pubg için çıkardığı Tencent …

7 Yorumlar

 1. Sercan Çelenk

  COK DOGRU SOYLUYOR BİLGİSARAY PROGAMLARI OLMAZSA OLMASI COK FAYDALI VE CESUR BİR PROGAMCILIK

 2. Sercan Çelenk

  BİR COK YORUMNLARIMDA DEDİİM GİBİ OLİNE OYUN OLSUN BU PROGAM OLSUN COK GUZEEL VE FAYDALI BİR PROGAMDIR

 3. Sercan Çelenk

  K-Lite Codec Pack İndir TAVSİYE EDERİM COK MUHTİŞ BİR PROGAMA İNDRRRRR

 4. Sercan Çelenk

  ZATEN KEDİSİ ACIKLAMA YAPMIŞ PROGAMLAMAYIP BIRAKMAMİŞTİR ARKASINA ARIYAN GORUN BAKIN :İçeriğinde birçok küçük paket bulundurmaktadır ve bu paketler sayesinde tüm video kodek sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Aşağıda programın içeriği ve desteklediği uzantılar hakkında bir liste bulunmaktadır

 5. Sercan Çelenk

  ACIKLAMAYIN KENDİME GUVEN VE BU PROGAMLARIN SAYESİN DE COK MUTLUI VE GUVENDELİ HİSSEEDR OLDUM TEŞŞEKKRU EDERİM

 6. Program açılırken hata veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.