KPSS 2013-1 Tercih Klavuzu Excell İndir

KPSS 2013-1 atamaları için klavuz yayınlandı. İndirKaydol.com olarak sizlere bu “pdf” dokümanını daha kolay çalışabileceğiniz “excell” şekline çevirdik. Ayrıca orta öğretim, lisans ve önlisans olarak ayırarak tercihlerinizi yaparken daha kolay yapabilme şansı tanıdık. Lütfen yazıyı dikkatlice okuyunuz.

Sponsor Reklam

PDF dokümanları üzerinde çalışmak çok zor olduğu için ve yayınlanan KPSS 2013-1 klavuzunun çok büyük ve uzun olması tercih yapma işlemini zorlaştırmaktadır. Ben de tercih yapacaklardan birisi olarak bu zorluğun farkındayım ve bu nedenle herkesin tercihlerini kolay bir şekilde yapabilmesi için tüm bu “pdf” dokümanını “excell”e dönüştürdüm. Tabi bu işlem özel bir programla yapıldığı için bazı sıkıntıkları mevuttur. Bu nedenle özellikle belirtiyorum lütfen ama lütfen tercihlerinizin son kontrollerini orjinal ÖSYM “pdf” dokümanından yapın.

Excell kullananların bileceği gibi aslında filtreleme ile tercihleri sınırlandırmak ve seçmek çok kolaydır. Zaten bu dönüşümü yapmamım nedeni de tam olarak budur. İl, ilçe, kurum, istenilen özellikler vb. her alanda filtreleme yaparak size en uygun tercihleri direk görebilme imkanına sahip olacaksınız. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli faktör kendi bölümünüzün kodunu bulmak ve ilk başta bu filtrelemeyi yapmak ve listenizi oluşturmaktır. Daha sonra 3001, 4001 vb. genel tercihleri seçmek ve bunları listeleyip 30 tercihiniz belirlemektir.

Sponsor Reklam

Tekrar uyarmakta fayda görüyorum. Lütfen tercihlerinizi listeden belirledikten sonra orjinal ÖSYM pdf dokümanından gerekli kontrolleri yapın. Herhangi bir problem yaşarsanız sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Aşağıda sizlere KPSS 2013-1 Orta Öğretim Tercih, KPSS 2013-1 Lisans Tercih, KPSS 2013-1 Ön Lisans Tercih adı altında ayrı ayrı indirme bağlantıları verilmiştir. Ayrıca orjinal ÖSYM pdf dokümanına ulaşabileceğiniz bağlantı ile bu orjinal dokümanın excell versiyonu size sunulmaktadır. Size uygun olan dokümanı indirdiğinizden lütfen emin olun.

Bu dosyaları oluşturmak için 24 saatlik bir çalışma gerçekleştirdim. Bu nedenle emeğe saygı gösterir ve sadece bu siteden bu dokümanları indirirseniz sevinirim. Programın çevirisi sonrası bazı düzeltmeleri ben gerçekleştirdim, fakat bütün kodları, yazıları kontrol edebilmem mümkün olmadı. Bu sepeble dikkatli bir şekilde tercih listenizi oluşturmanızda fayda vardır. Hiç kimsenin bu dosya yüzünden mağdur olmasını istemem. Herkese tercihlerinde başarılar ve sonuçları herkese şimdiden hayırlı olsun dileklerimi iletirim. Resimlerde dokümanları indirme işlemini nasıl yapacağınız gösterilmektedir.

 

KPSS 2013-1 Orta Öğretim Tercih excell dokümanı indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve daha sonra sol üst köşede bulunan aşağı ok tuşuna basıp bilgisayarınıza indirin:

KPSS 2013 1. Atama Orta Öğretim Tercih Listesi Excell İndir

KPSS 2013-1 Ön Lisans Tercih excell dokümanı indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve daha sonra sol üst köşede bulunan aşağı ok tuşuna basıp bilgisayarınıza indirin:

KPSS 2013 1. Atama Ön Lisans Tercih Listesi Excell İndir

KPSS 2013-1 Lisans Tercih excell dokümanı indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve daha sonra sol üst köşede bulunan aşağı ok tuşuna basıp bilgisayarınıza indirin:

KPSS 2013 1. Atama Lisans Tercih Listesi Excell İndir

KPSS 2013-1 ÖSYM orjinal “pdf” dokümanının indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve daha sonra sağ üst köşede bulunan aşağı ok tuşuna basarak bilgisayarınıza indirin.

KPSS 2013-1 ÖSYM orjinal PDF Dokümanı İndir

BİZE DESTEK OLMAK VE YENİ HABERLER ALMAK İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEBİLİRSİNİZ!

İndirKaydol Facebook Sayfası

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

1 yorum

  1. Aykut Asaf Bircan

    KPSS 2013 tercih başvurusu yapacaklar için faydalı dokümanlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.