Kaave Falı İndir – Kahve Falı İndir

Güne mis gibi bir kahve ile başlamak.  Ohh! Ne keyif ama! Hem ayılmak hem de kahve keyfini yaşamak bir çoğumuzun vazgeçilmezi. Ama zaman zaman bunu tamamlayacak bir de kahve falı istiyor insan. Eğer etrafınızda fal bakmayı bilen biri ya da fincanı şöyle bir kaldırıp bilmese bile sohbet olsun diye bir şeyler söyleyecek biri dahi yoksa “Kaave Falı” tam size göre.

Sponsor Reklam

Hatta fal bakmayı bildiğini zamanında böbürlene böbürlene söylemiş şahsın, siz kahve içince “fal bakma havasının olmaması” yüzünden kapattığınız fincanın öylece masada kalması tıpkı hevesinizin kursağınızda kalması gibi oluyorsa bu uygulamayı kaçırmayın derim. Yıllardır fal bakmasını bilmeyen ve bu konuda arkadaşlarından da hiç fayda görmemiş biri olarak bu uygulama bana bulunmaz bir rahatlık sağladı. Siz de benim gibi bu rahatlığı yaşamak için “Kaave Falı”‘nı mutlaka indirin.

 

Uygulama çok basit. Kahvenizi içip fal için kapatıyor ve soğuduktan sonra fincanın içini açıyorsunuz. Falı bozmadan uygulamanın sağ üstünde bulunan “+” işaretine tıklayarak, isminiz, doğum tarihiniz, cinsiyet ve medeni durumunuzu girerek fincanla tabağın toplam 3 fotoğrafını çekip gönder tuşuna tıklıyorsunuz. Karşınıza Falcı Bacı’nın yorumu için bedava seçeneğinden başka altın para karşılığı Melek Abla, Isabel ve Jasmine’den de yorum alabilmeniz için seçenekler geliyor. Seçimi yapıp tekrar gönder tuşuna basmanız yeterli olacak. Altın parayı sosyal medya üzerindeki paylaşımlarınızdan kazanabileceğiniz gibi gerçek para ile de satın alabilirsiniz.

Sponsor Reklam

 

Yorumlar yaklaşık 30-45 dakika gibi bir zamanda ekranınızda olacaktır. Yorumların daha çabuk gelmesini isterseniz Haftalık ve Aylık olmak üzere 2 seçeneği olan üyelik paketlerini satın alabilirsiniz. Gece, gündüz, saat kaç olursa olsun Falcı Bacı’ya baktırabileceğiniz fallarınızı facebook ve twitter üzerinden de paylaşabilirsiniz. Yorumunuzu okuduktan sonra uygulama yorumla ilgili fikrinizi soruyor. Seçenekler arasında “söylemem” olması da uygulamanın ilginçliklerinden biri. Kahve falı indirmek istiyorsanız, uygulamanın hem android hem de iOS sürümlerine sahiptir. Aşağıda size uygun olan Kaave Falı İndir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Efendim sözün kısası neyse haliniz çıksın falınız.

  Android için Kaave Falı İndir   iOS için Kaave Falı İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.