Kasperskey Fake ID Scanner İndir

Dünyanın önde gelen Rusya merkezli güvenlik şirketi olan Kasperskey Lab, Kasperskey Fake ID Scanner (Kasperskey Sahte Kimlik Tarama Uygulaması)uygulamasını yayınladı.  Kasperskey Fake ID Scanner uygulaması ile Android tabanlı akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayarlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Uygulama, cihazınızı son zamanlarda en çok karşılaşılan 3 güvenlik açığına karşı koruma altına alıyor. Ücretsiz olarak sunulan Kasperskey Fake ID Scanner uygulamasını Android tabanlı cihazınıza ücretsiz indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki Kasperskey Fake ID Scanner İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Kasperskey Fake ID Scanner Nasıl Kullanılır? Uygulama güvenlik uzmanları tarafından bulunan güvenlik açıklarına karşı mobil cihazlarınızı başarılı bir şekilde koruma altına alıyor. Uygulama özellikle kullanıcının önemli bilgilerini, gizliliğini ve son zamanda popüler olan bankacılık gibi işlemler ile ilgili olarak paranızı zararlı yazılımlara karşı korumaktadır. Aslında bu uygulama algılanan zararlı yazılımları tek başına koruyamaz. Cihazınızdaki kötü amaçlı yazılımları tespit eder ve Kasperskey Internet Security for Android’in ücretsiz sürümünü yüklemenizi tavsiye eder. Bu programı da yüklediğinizde cihazınızı daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bütün bu koruma işlemi için uyglamayı yükledikten sonra Scan (tarama) butonuna basmanız yeterli olacaktır. Scan butonuna bastıktan sonra uygulama derin bir analiz ile cihazınızı tarayarak, cihazınızdaki eğer varsa zararlı yazılımları bir rapor halinde size sunacaktır.

Kasperskey Fake ID Scanner Yardım
Kasperskey Fake ID Scanner Yardım

Kasperskey Fake ID Scanner Yardım? Yakın zamanda güvenlik uzmanlarının çalışmaları sonucu yeni güvenlik açıkları bulunmuştur. Bu güvenlik açıklarından en dikkat çekeni yasal tedarikçiler tarafından geliştirilmiş gibi gösterilen ve bu şekilde gizlenilen uygulamalardır. İşte Kasperskey Fake ID Scanner uygulaması, bu tipteki virüsleri oldukça başarılı ve hızlı bir şekilde tespit eder ve sizi uyarır. Yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkan diğer bir güvenlik açığıda Master Key güvenlik açığıdır. Bu açıkta hackerlar herhangi bir Android cihazına girerek, burada yönetici gibi davranarak istediği programı sizin haberiniz olmadan başlatabilir. İşte bu açıklar gibi güncel kötü yazılımlara karşı önlem almak istiyorsanız Kasperskey Fake ID Scanner uygulamasını ücretsiz olarak indirip, kurabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Kasperskey Fake ID Scanner uygulaması yukarıda da belirttiğimiz gibi Android tabanlı akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarlarda çalışmaktadır. Uygulamayı kullanabilmek için sahip olduğunuz bu cihazların Android sürümlerinin 2.1 ve üzeri olması gerekmektedir. Ayrıca uygulama cihazındaki çok az yer kaplamakta olup 536k boyutundadır. Kasperskey Fake ID Scanner uygulaması henüz yeni bir uygulama olmasına karşın Android kullanıcıları tarafından kısa sürede oldukça fazla sayıda indirilmiş ve kullanılmaya başlanmıştır. Siz de cihazınızı daha güvenli hale getirmek istiyorsanız, virüs konusunda kendini ispatlamış olan Kasperskey firmasının bu sürümünü yüklemenizi tavsiye ederiz.

Siz de Kasperskey Fake ID Scanner uygulamasını yükleyip, en popüler ve büyük 3 güvenlik açığına yakalanmamak istiyorsanız, hemen aşağıda bulunan Kasperskey Fake ID Scanner İndir butonuna tıklayarak, cihazınızı güvence altına alabilirsiniz.

  Kasperskey Fake ID Scanner İNDİR

NOT: Kasperskey Fake ID Scanner uygulamasını yükleme ve sonrasında kullanma aşamasıyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdaki Yorum Gönder bölümünden istediğiniz soruları sorabilirsiniz. indirkaydol ekibi olarak en kısa zamanda bu sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

2 Yorumlar

  1. facebok um niye açılmıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.