RaidCall Şifresi Nasıl Değiştirilir

İnternet üzerinden online olarak kendi radyosunu yapmak isteyen kullanıcıların en fazla tercih ettiği programların başında gelen RaidCall programını kullanmak için bildiğiniz gibi kayıt işlemi yapılmakta. Bu kayıt işleminden sonra farklı amaçlarla, örneğin güvenlik amacıyla, şifrenizi ara ara değiştirmelisiniz. İşte bu yazımızda RaidCall Şifresi Nasıl Değiştirilir konusundan bahsedecek, şifre değiştirme işlemini adım adım ve ekran görüntüsü şeklindeki resimlerle anlatmaya çalışacağız. Eğer aşağıda sırasıyla anlattığımız gibi adım adım takip ederseniz kolaylıkla RaidCall şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

RaidCall Şifresi Nasıl Değiştirilir sorusunun cevabını aşağıdaki resim ve resimlerin altındaki açıklamaları takip ederek bulabilirsiniz.

RaidCall Şifresi Değiştirme
RaidCall Şifresi Değiştirme

1. ADIM: RaidCall şifrenizi değiştirme işlemine başlamadan önce, ilk olarak RaidCall sitesine girip, daha önce almış olduğunuz şifre ve kullanıcı adı ile Giriş (Login) yapmalısınız.

Sponsor Reklam
RaidCall Şifre Değiştir
RaidCall Şifre Değiştir

2. ADIM: RaidCall sistemine giriş yaptıktan sonra, yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi sayfanın sağ üst köşesinde bulunan Login butonuna tıklıyoruz. Daha önce sisteminize giriş yapmış olduğunuzu varsayarak Login’e tıkladığınızda (daha önce giriş yapmadıysanız Login bölümünden, kullanıcı adı ve şifrenizle giriş işlemini buradan yapabilirsiniz)karşınıza ilk olarak RaidCall hesabınızla ilgili ayarları yapabileceğiniz Profile bölümü çıkacaktır.

RaidCall Şifresi Nasıl Değiştirilir
RaidCall Şifresi Nasıl Değiştirilir

3. ADIM: Profil bölümüne geldiğinizde Profil başlığının hemen altındaki, yukarıdaki resimde kırmızı daire içerisinde görüldüğü gibi Change Password butonuna tıklıyorsunuz.

RaidCall Şifre Değiştir Ekran Görüntüsü
RaidCall Şifre Değiştir Ekran Görüntüsü

4. ADIM: Change Password butonuna tıkladığınızda, hesabınızın güvenliği için daha önce kayıtta belirlemiş olduğunuz Security Question (Güvenlik Sorusu) karşınıza çıkacaktır. Üstteki resimde örneği gördüğünüz gibi biz “What was the last name of your first grade teacher?” (yani ilkokul öğretmeninin soyadı nedir) sorusunu seçtiğimiz için bu soru karşımıza çıktı. Bu soruya cevap vererek Your Answer kısmını ve resimdeki karakterleri girdikten sonra Submit butonuna tıklıyoruz.

RaidCall Şifre
RaidCall Şifre

5. ADIM: Güvenlik sorusu kısmını da geçtikten sonra yani Submit butonuna bastıktan sonra yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi Current Password (Şu an ki şifreniz), New Password (Yeni Şifre), Re-type New Password (Yeni Şifre Tekrar) boşluklarını dolduruyoruz. Bu boşlukları doldurduktan sonra Save (Kaydet) butonuna tıklayarak, RaidCall şifresi değiştirme işlemini tamamlamış oluyoruz.

RaidCall Profil Ayarları
RaidCall Profil Ayarları

6. ADIM: Yukarıda anlattığımız 5 adımı izleyip bu adımları sırasıyla uygularsanız, RaidCall şifrenizin değiştirildiğini belirten üstteki resimdeki gibi Password change complete (Şifre değiştirme tamamlandı) yazısını göreceksiniz. Artık RaidCall şifre değiştirme işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

Bildiğiniz gibi RaidCall programı en kısa şekilde anlatılmak istenirse bilgisayardan kullanabileceğiniz bir telsizdir. RaidCall programını ve özelliklerinin anlatıldığı RaidCall İndir – Kayıt Ol yazımıza hemen aşağıda bulunan RaidCall İndir – Kayıt Ol butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

RaidCall İndir-Kayıt Ol

RaidCall programı hakkında veya RaidCall Şifresi Nasıl Değiştirilir konusunda bir sorunla karşılaşırsanız Facebook hesabınız üzerinden ya da yazımızın sonunda bulunan Yorum Gönder bölümünden istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Sorduğunuz bu soruları indirkaydol ekibi olarak en kısa sürede cevaplayıp, sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

20 Yorumlar

 1. RaidCall nasıl Şifre deişiyor

 2. ben 2.adımda takıldım bir yardım edermisin

  • Emre – raidcall şifreni biliyor ve değiştirmek istiyorsan burada anlatılan şekilde yapabilirsin. “profile” kısmına tıklayabiliyor musun? Buraya mı bulamadın?

 3. şifremi kaybettim giriş yapamıyorum onu nasıl yapacam 1 yardım plss

 4. teşkkrler

 5. güvenlik sorusunu yanlış girdim nasıl değiştirebilirim

 6. Mevlütcan Bey – Sorunuza ekran görüntüsü resimli bir anlatım olarak bağlantıdaki yazının en altında cevap verdik. http://www.indirkaydol.com/raidcall-sorunlari-ve-cozumleri/ Takıldığınız başka bir yer olursa tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 7. güvenlik sorusunu unutum

 8. http://www.indirkaydol.com/raidcall-sorunlari-ve-cozumleri/ 11 nolu soru ve cevabı var. Siteden giriş yaparak değiştirebilirsiniz.

 9. Raidcall yenilendi ve bende güvenlik soruymu unuttum 11.'de yardımcı olmuyor ne yapacağım

 10. İndir Kaydol Güvenlik kodunu yazdıktan sonra CAPTCHA test failed hatasını alıyorum.

 11. Emirhan Akdaş Captcha hatası senden dolayı değil, siteden kaynaklı. Neredeyse 1 yıl oldu sürekli aynı hatayı veriyor site. Sadece çok fazla denediğinde kabul ediyor. 🙁

 12. İndir Kaydol Ortalama ne kadar denemeliyim ?
  ve kesin kabul ediyor mu

 13. Emirhan Akdaş Dürüstçe söylüyorum tamamen şans işi. 🙁 Hemen de olabilir hiç de olmayabilir.

 14. İndir Kaydol şifreyi tek ben biliyom skntı yok

 15. Emirhan Akdaş En kötü yeni bir hesap açarsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.