Mynet Şifresi Nasıl Değiştirilir

Mynet üzerindeki e-mail adresinizi dolayısıyla mynet üzerinden oynadığınız oyunlar, katıldığınız aktiviteler gibi kısımlarda da geçerli olan şifre değiştirme işlemini bu yazımızı okuyarak, adım adım resimlerle nasıl yapılacağını anlatacağız. Bildiğiniz gibi şifre değiştirmek güvenlik açısından önemlidir. Ayrıca şifrenizi değiştirerek veya daha uzun karakterlerle şifre oluşturmak sizler için faydalı olacaktır. Siz de Mynet Şifresi Nasıl Değiştirilir konusunda yardım almak ve bu işlemi sırasıyla nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızı ve buradaki resimleri takip edebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Mynet Şifresi Nasıl Değiştirilir konusunda ilk olarak yapmanız gereken şu an kullandığınız kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapmanızdır. Mynet’e giriş yaptıktan sonra sırasıyla aşağıdaki adımları takip ettiğiniz kolaylıkla Mynet şifrenizi değiştirebilirsiniz.

1. ADIM: İlk olarak yukarıda da bahsettiğimiz gibi Mynet hesabınıza mevcut olan şifreniz ve kullanıcı adınızla giriş yapmalısınız.

Sponsor Reklam
Mynet Şifre Değiştirme
Mynet Şifre Değiştirme

2. ADIM: Kullanıcı hesabınıza giriş yaptıktan sonra hemen üstteki resimde kırmızı daire içerisinde gösterildiği gibi, sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Hesabım” kısmına tıklıyorsunuz.

Mynet Şifre Değiştir
Mynet Şifre Değiştir

3. ADIM: Hesabım bölümüne tıkladıktan sonra yeni bir pencereye yönlendirileceksiniz. Bu açılan penceredeki Mynet Üyelik bölümünde bulunan ve resimde kırmızı daire içerisinde görebileceğiniz “Şifrem: Değiştirmek İstiyorum” satırındaki Değiştirmek İstiyorum butonuna tıklıyorsunuz.

Mynet Şifre Değiştirme Yardım
Mynet Şifre Değiştirme Yardım

4. ADIM: Değiştirmek İstiyorum butonuna tıkladıktan sonra, üstteki resimde de görebileceğiniz şekilde “Eski Şifrem, Yeni Şifre, Yeni Şifre Tekrar” boşluklarını dolduruyorsunuz. Bu boşlukları doldurup yeni şifrenizi belirledikten sonra, sayfanın alt kısmında bulunan “Tamam” butonuna tıkladığınızda alttaki resimdeki gibi “Yeni Şifreniz Kaydedildi, Teşekkür Ederiz” yazısını gördüğünüzde Mynet Şifre Değiştirme işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

Mynet Şifre Değiştirme Ekran Görüntüsü
Mynet Şifre Değiştirme Ekran Görüntüsü

Yukarıdaki bölümü sırasıyla takip ederek Mynet Nasıl Şifresi Değiştirilir işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Mynet Şifre Değiştirme işlemini ekran görüntüsü halinde görerek daha anlaşılır bir şekilde yapabilirsiniz. Yazımızdaki bu resimleri yani ekran görüntülerinin boyutunu büyültmek ve daha rahat görebilmek için, resimlerin üzerine bir defa tıklamanız yeterlidir. Eğer takıldığınız bir bölüm veya şifre değiştirmekle ilgili herhangi bir sorunuz olursa, sayfamızın alt kısmında bulunan Yorum kısmından yazarak, dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Yorum kısmından sorularınızı sorarsanız sizlere en kısa sürede yardımcı olmaya çalışacağız.

Aşağıda yer alan videoda Mynet Şifre Değiştirme işlemi nasıl yapılır sesli olarak anlatılmaktadır.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

4 Yorumlar

  1. sifremi degistirmek istiyorum

    • Günay burada anlatıldığı şekilde Mynet şifrenizi değiştirebilirsiniz. Takıldığınız bir adım olursa tekrar iletişim kurmaktan çekinmeyin.

  2. Yusuf bakırhan

    Mrh. yusufbakirhan olan hesabimin şifresini unuttum gizli sorumu hatırlamıyorum fb_sarikanarya1907 adresımle dorulamalı onunda şifresını unuttum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.