Konuşan Saat Programı İndir

Tamamen Türkçe olan bu program, adından da anlaşılacağı gibi istediğiniz zaman size vakti geldiğinde konuşarak haber veren bir programdır. İsterseniz de kronometre, zamanlayıcı gibi özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Bu ücretsiz, Türkçe ve kullanım kısıtı olmayan programı indirmek için sayfanın alt kısmındaki Türkçe Konuşan Saat İndir butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

Bilgisayarınızda masaüstünde dijital olarak oldukça şık duran saati, istediğiniz şekilde; boyut değiştirme, renk seçenekleri gibi özelliklerde değişiklik yapabilmekteniz. Tamamen kullanıcı odaklı hazırlanmış olan bu yazılım, siz birşeylerle uğraşırken vakti geldiğinde örneğin beklediğiniz bir maçtan, diziden vb. izlediğiniz programlardan  5 dakika önce size haber verebilir. Ayrıca programlı ve verimli ders çalışan öğrenciler içinde birebirdir. 45 dakika ders çalıştıktan sonra verim azaldığı için bu programla 10 – 15 dakika ara vermenizi yani  teneffüs zilinin çaldığını haber verebilir.

İstediğiniz zaman saati size sesli olarak bildiren program, boyut olarak da küçük olması nedeniyle size kolaylıklar sunmuş. Böylece hem programı bilgisayara indirirken fazla vaktinizi almayacak hem de bilgisayarınızda fazla yer kaplamayacak şekilde hazırlanmış.

Sponsor Reklam

Programda seslendirmelerin kullanabileceği 16 farklı seslendirme alternatifi bulunmakta. Şeffaflığını ve renk ayarını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Kronometre özelliğine F4 tuşuyla, zamanlayıcı özelliğine F5 gibi tek tuşlarla ulaşabilirsiniz.

Siz de bu ücretsiz, Türkçe ve kullanım kısıtı olmayan düşük boyutlu programı indirmek istiyorsanız aşağıdaki Türkçe Konuşan Saat – İndir butonuna tıklamanız yeterli.

Konuşan Saat – İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Gameloop İndir – Oyna

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan Tencent firması daha önceden Pubg için çıkardığı Tencent …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.