Lost Saga Kaydol – Lost Saga Oyna

Türk oyuncular için efsanevi, bilimkurgu, fantastik kahramanlar artık hazır. Nexon Avrupa tarafından yayınlanan oyun MMORPG türünde olup savaş ve aksiyon tarzı bir oyundur. Türkçe dil desteğinin bulunduğu Lost Saga oyunu 100’den fazla fantastik karakter, onlarca oyun modu, 20 adet harita ile size oldukça heyecanlı bir aksiyon Free To PLay vaad ediyor. Siz de bu oyunu oynamak ve indirmek için sayfanın alt kısmındaki Lost Saga Kaydol – Oyna  butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

25 Nisan 2014 tarihiyle birlikte oyunun Open Beta’sı açılmış bulunmaktadır. Nexon Avrupa tarafından yapılan açıklamaya göre, bu tarih itibariyle yeni ödüllerin dağıtılacağı etkinliklerin yapılacağı duyuruldu. Böylece Lost Saga’nın büyük topluluğuna artık herkes katılabilecek. Ayrıca open betayla birlikte yeni karakter ve özellikler eklenmiş olup, oyun daha eğlenceli hale gelmiştir diyebiliriz.

Lost Saga İndir

Lost Saga Logo 2

Sponsor Reklam

Kısaca oyundan da bahsedecek olursak; oyun MMORPG türünde olup savaş – aksiyon türündedir. Oldukça fazla sayıda olan fantastik ve çoğumuzun bildiği karakterlerle birlikte kendinizi bir savaşın içinde bulacaksınız. Her bir karakterin kendine ait özellikleri ve kıyafetleri bulunmakta. Aynı zaman her karaktere özel silahlar dizayn edilmiş. Örneğin Robin Hood’un meşhur olduğu oklarını kullanılabilmesi gibi karakterler özelleştirilmiş. Miğfer, takı, silah ve zırh olmak üzere dört farklı beceriye sahip olduğunuz oyunda, özel tuş kombinasyonlarıyla rakiplerinizi alt edebilirsiniz.

Oyunun dikkat çeken özelliklerden birisi de rakiplerinizi öldürdükten sonra, rakiplerinize ait silahları kendi bünyenize alabilirsiniz. Ayrıca ele geçirdikleriniz sayesinde ekstra güç kazanabilirsiniz. Farklı oyun modu ve fazla sayıdaki haritalarla oyunun daha eğlenceli hale geldiği ve yüzlerce kahraman arasından istediğinizi seçebileceğiniz oyuna kayıt olup oynamak ve oyunu indirmek için aşağıdaki Lost Saga Kaydol – Oyna butonuna tıklayarak bu eğlenceli dünyaya adım atabilirsiniz.

Lost Saga KAYDOL – OYNA

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.