LINE Lite İndir – Kaydol

En çok kullanılan sohbet ve haberleşme programlarından birisi olan Line, kullanıcılarını düşünen uygulamalardan bir tanesidir. Line Lite internet kotası az yada internet hızı yavaş olanlar için sohbete devam etmeyi sağlayan bir yazılımdır. Daha önceden Facebook Lite ve Messenger Lite gibi uygulamaları sizlere tanıtmış, nasıl indireceğinizi ve yükleyeceğiniz bilgisini vermiştim. Bu yazıda ise tüm bunları Line Lite’da nasıl yapacağınızı anlatıyorum.

Sponsor Reklam

LINE Lite Nedir? Line firmasın daha az yer kaplayan, daha az internet harcayan sürümüdür. Line hesabınıza direk bağlayabileceğiniz bu uygulamayı kullanmak için var olan Line uygulamanızı silmenize gerek yoktur. Aynı telefonda hem normal hem de lite sürümünü kullanabilirsiniz.

Line Lite İndir

Line’ın normal sürümünde yapabildiğiniz çoğu şeyi lite sürümünde de yapabilirsiniz. Arama yapabilir, mesaj gönderebilir ve resimli emoji paylaşabilirsiniz. Ve her zaman ki gibi bunların hepsi tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Sponsor Reklam

LINE Lite Nasıl Kayıt Olunur? Aslında eskra bir kayda gerek yoktur. Line hesabınızla direk giriş yapabilirsiniz. Yani eposta adresiniz ve şifreniz ile girebilirsiniz. Ayrıca QR kod okutarak da girebilirsiniz, ama bunun için bilgisayarınızdan giriş yapmanız gereklidir. Eğer daha önceden bir hesabınız yok ise yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Yeni hesap oluşturmak için cep telefonu numaranız gerekmektedir.

Aşağıda bulunan Line Lite İndir butonundan Google Play üzerinden uygulamayı indirip yükleyebilirsiniz. Ne yazık ki uygulamanın iOS, iPhone yada iPad için sürümü bulunmamaktadır.

Line Lite İndir

Uygulama ile ilgili sorularınızı ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Daha az internet harcayan bu uygulamayı önerilen uygulamalardan birisi olarak düşünebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.