Kelime Gezmece İndir – Oyna

Son zamanların en çok beğenilen oyunlarını yapan BigStar Games’denyine çok beğenilen ve oynanan bir oyunu sizlerle paylaşıyorum. Kelime Gezmece oyunu bulmaca türünü seven, kelimelerle arası iyi olanların severek oynayacağı bir oyundur. Siz de bu yazıdan indirme bağlantısına tıklayarak oyunun akıllı telefon yada tabletinize yükleyerek oynayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Kelime Gezmece Nasıl Oynanır? Oyun size harfler verir ve bu harfleri kullanarak bulmacadaki kelimeleri bulmaya çalışırsınız. Bulmaca ise petek şeklinde kutulardan oluşmaktadır ve birkaç kelimeyi bulunca diğerlerini bulmak kolaylaşmaktadır. Oyun da seviye mantığı vardır ve ilk seviyeler sadece size oyunu öğretmek içindir. Oyunda seviye geçtikçe harf sayısı ve bulmanız gereken kelime sayısı artmaktadır.

Kelime Gezmece İndir

Oyunda bir kelimeyi bulamadığınızda ipucu alabilirsiniz. İpucu puanlarını ise seviye geçtikçe yada reklam izledikçe edinebilirsiniz. Ayrıca oyunda harf karıştırma butonu vardır. Bazen kelimeleri bulmak için bu karıştırıcıya basmanız işinizi kolaylaştırabilmektedir. Seviye sayısı oyun sürekli güncellendiği için artmaktadır.

Sponsor Reklam

Oyunun bir güzel tarafı ise sizi ülkemizin güzelliklerini gösteren ve anlatan bir gezintiye çıkarmasıdır. Bunu da her seviyede başka bir turistik bölgemize giderek yapmaktadır. Ayrıca bulduğunuz kelimelerin anlamını bilmiyorsanız oyun size bunların anlamını da sunmaktadır. Hem eğlenceli hem de öğretici yapısıyla her yaştan oyuncusu olan oyunu aşağıda yer alan Kelime Gezmece İndir butonundan telefonunuz uygun olana tıklayarak indirebilirsiniz.

Kelime Gezmece İndir – Android Kelime Gezmece İndir – iOS

Kelimeler ile arası iyi olan, bulmaca çözmeyi sevenler için olan bu oyunla ilgili sorularınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Kelime Gezmece Oyna
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Toon Blast İndir – Oyna

Adı İngilizce diye sizi şaşırtmasın Türk yapımı bir oyundur. Üstelik Milyar dolarlık bir Türk şirketinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.