Lost Saga Güncellemesi

Fantastik kahramanlarla dolu, savaş ve aksiyon tarzında MMORPG türünde olan Lost Saga oyunu, kısa zamanda binlerce oyunsever tarafından beğenilmiş ve her geçen gün kullanıcı sayısı arttırmaktadır. Nexon firması tarafından yayınlanmış olan Lost Saga’nın 20 Ağustos 2014 tarihi itibariyle yeni donanımlar gibi birçok yenilik oyuna dahil olmuştur. Bu yazımızda sizlere Lost Saga Güncellemesi içeriğinin neler olduğu hakkında bilgiler vereceğiz.

Sponsor Reklam

Lost Saga; ücretsiz ve Türkçe olarak oynanabilen üç boyutlu dövüş oyunudur. Oyunun geniş içeriğinin bulunması sayesinde oyunu sıkılmadan oynayabiliyorsunuz. Bunun yanında 20 Ağustos 2014 güncellemesiyle yeni içerikler eklenmiş durumdadır. Bu güncellemeyle yeni üç donanım eklenmiştir. Ayrıca yeni haritalar gibi farklı içerikleri de bu güncellemede bulabilirsiniz.

Lost Saga Güncelleme Yardım
Lost Saga Güncelleme Yardım

Oyunun yeni güncellemesinde eklenen donanımlardan ilki Super Helm‘dir. Yeni eklenen Super Helm sayesinde bir ateş topu şekline girip, düşmanınıza bu şekilde saldırabilirsiniz. Bu yeni özellik saldırı anında oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Eklenen ikinci donanım Gumiho’s Tail‘dır. Gumiho’s Tail özelliği ile savunma gücünüzü arttırabiliyorsunuz. Bu donanımı kullandığınızda en fazla 5 atakla sınırlı olarak, her türlü saldırıya karşı korunabiliyorsunuz. Lost Saga’nın yeni güncellemesinde eklenen üçüncü donanım ise Striker Costumes‘tür. Bu donanım ile karakteriniz daha özgür oluyor. Ayrıca bu donanım sayesinde daha hızlı hareket edip, her an seri bir şekilde düşmanınıza saldırı gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Yeni güncellemeyle içerik olarak; Style Shop’ta yeni yüzler, saç modelleri ve hareketler bulabilirsiniz. Hepsi oldukça eğlenceli olan yeni hareketler dışında yeni güneş gözlükleri materyaller gibi birçok fiziksel özelliği bu yeni güncellemeyle bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Lost Saga’nın en dikkat çeken özelliklerinden birisi karakter özelleştirmeleridir. İşte bu güncelleştirmeyle kişiselleştirebilir karakterlerinizi daha farklı şekilde özelleştirebilirsiniz.

Yukarıda anlattığımız yeni unsurların dışında yeni etkinlikler de Lost Saga yapımcıları tarafından açıklanmıştır. Bu yeni etkinlikler; Aceminin Aşkı İçin 2, Alev Dansı, Şanslı Yonca, Biraz Kemik Zamanı, Yan ve Yak, Haftasonu Hazinesi, Gitsek İyi Olacak şeklindedir. Bu yeni etkinliklere Lost Saga oyununa kayıt olduğunuz resmi siteden ulaşabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki Lost Saga Kaydol – Oyna butonundan yardım alabilirsiniz. Ayrıca Lost Saga hakkında yorum yapmak, bilgiler paylaşmak istiyorsanız aşağıdaki Yorum bölümünden görüşlerinizi yazabilirsiniz. 

Lost Saga Kaydol – Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

GeForce Experience İndir

Dünyanın en çok satan ve en iyi ekran kartlarını üreten firmalardan birisi olan Nvidia özellikle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.