Mail-Com Kaydol

Dünyanın en büyük e-posta sağlayıcılarından birisi de Mail-com sitesidir. Bu web sitesinde onlarca farklı uzantıdan e-posta adresi alabilirsiniz. Bu yazıda size bu adresten nasıl e-posta alabileceğinizi ekran görüntüleri ile adım adım anlatıyoruz. Web sitesi İngilizce olduğu için zorlanmanıza gerek yok, yazı da anlatılanları yaptığınızda zorlanmadan yeni bir e-posta adresine sahip olabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Web sitesinin en ilginç özelliklerinden birisi onlarca faklı uzantıda sizlere ücretsiz e-posta adresi alma imkanı sunmasıdır. Favories (favoriler), Jobs (iş), Hobies (hobi), Tech (teknoloji, USA, World (ülkeler), Music (müzik), Spiritual (dini) gibi başlıklar altında toplanan uzantılardan istediğinizi seçebilirsiniz. Örnek e-posta uzantıları favorilerden seçtik: mail-com, e-mail-com, usa-com, myself-com, europe-com, consultant-com ve daha birçoğunu seçebilirsiniz. E-postanızı aldığınızda aşağıdaki resimdeki gibi bir posta kutunuz olacaktır.

mailcom Hesap Açl

Sponsor Reklam

Aşağıda Mail-Com Kaydol butonuna tıkladığınızda kayıt sayfası açılacaktır. İngilizce olarak gelen kayıt sayfasının Türkçesi bulunmamaktadır, fakat burada tüm alanları biz sizler için çevireceğiz.

Mail-Com Kaydol

 Sayfa açıldığında aşağıdaki gibi bir form penceresi açılacaktır. Aşağıdaki örnek formda mail-com uzantılı e-posta için örnektir. First name – isim; Last name soyadıdır. Gender cinsiyet anlamına gelir, male erkek – female kadın demektir. Date of birth doğum tarihinizdir. Country (ülke) otomatik olarak Turkey (Türkiye) olarak seçili gelmezse siz kendiniz aşağı açılan menüden seçebilirsiniz. Desired email address sizin e-posta adresiniz olacaktır. Burada mail-com yazan yere tıkladığınızda farklı uzantıları da görebilirsiniz. Choose a Password şifre alanıdır ve hemen altındaki re-type password şifre tekrarı kutucuğudur. Contact e-mail şifrenizi unutmanız ve benzeri durumlarda sizinle iletişime geçmek için kullanılmak için size ait bir e-postanın istendiği kısımdır. Zorunlu bir alan değildir! Security question güvenlik sorusu anlamına gelir ve yine şifre unutma vb. durumlarda kullanılmak içindir. Bu kısım zorunludur ve soruyu seçip hemen altına Your answer kısmına cevap yazmanız istenir. Verify kısmında size resimler sunulur ve bu resimlerde “çimenli resimleri” – “kedi olan resimleri” vb. seçmeniz istenir. Formu doldurma işleminiz bittiğinde “I accept. Create my account” dediğinizde e-posta hesabınız açılmış olur.

Mail-Com Kayıt Ol
Mail-Com Kayıt Ol

Mail-com İngilizce bir sayfa olduğu için zorlanacağınız yerler olabilir. Fakat bir sorun yaşadığınızda her zaman bizimle iletişim kurabileceğinizi unutmayın.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.