MEB E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi

Milli Eğitim Bakanlığının kendi orijinal uygulaması E-Okul veli bilgilendirme sistemi hakkında bilmek istedikleriniz, android ve iOS için indirme bağlantıları bu yazıda sizlere detaylı olarak aktarılmaktadır. Veliler artık akıllı telefonlarından çocuklarının okul durumları ile ilgili birçok bilgiye rahatça ulaşabiliyorlar. Program ile ilgili yaşadığınız soru ve sorunları yazı altında yer alan yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

MEB E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Nedir? Milli Eğitim Bakanlığının geliştirdiği e-okul sistemi sayesinde veliler bilgisayardan öğrencilerin bilgilerine yıllardır ulaşabiliyorlar. Bakanlık geliştirdiği uygulama ile artık akıllı telefon ve tablet gibi cihazlardan da sisteme kolayca erişilmesine imkan sunuyor. Kısa ad olarak MEB E-okul VBS kullanan uygulamanın ne yazık ki birçok sahte sürümü yapılmaktadır. Bu sürümlerde velileri kandırmak hedeflenmektedir. Lütfen bu tür “sahte” uygulamalara karşı dikkatli olun. Sizlere aşağıda verdiğimiz MEB E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi indirme bağlantıları orijinal ve güvenilir yükleme bağlantılarıdır.

MEB E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi nasıl kullanılır? Uygulama oldukça kolaydır. İlk olarak uygulama içinde çocuk yada çocuklarınızı “Öğrenci Ekle” menüsünden eklemeniz gerekmektedir. Birden fazla çocuğunuz var ise yine öğrenci ekle menüsünü kullanmanız gerekir. Uygulama ile Not Bilgileri, Devamsızlık Bilgisi, Ders Programı, Sınav Tarihleri ve Şube Yazılı Ortalamalarını görebilirsiniz. Çocuğunuzun notlarını görürken aynı zamanda sınav ortalaması da gözükmektedir. Böylelikle çocuğunuzun performansını da ölçebilirsiniz. Devamsızlık bilgileri ekranında hangi tarih olduğunu, ayrıca süresini yani tam gün yada yarım gün olup olmadığını görebilirsiniz.

Sponsor Reklam

MEB E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Yardım: Uygulamada yaşadığınız sıkıntıları her zaman bize sorabilirsiniz. Yükleme işlemleri için ise aşağıda bulunan MEB E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi İndir butonlarını kullanabilirsiniz.

MEB E-Okul VBS İndir – Android MEB E-Okul VBS İndir – iOS

Veliler için büyük kolaylık sunan uygulamayı akıllı telefonu olan tüm velilerin kesinlikle kullanmasını öneriyoruz. Bu uygulama ile çocuğunuzu sürekli gözlemleme ve denetleme şansınız vardır, çocuğunuzun geleceği için uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.