N11 Üye Ol

Alışveriş siteleri arasında hızla büyüyen n11 sitesine kaydolmak için yapmanız gerekenler bu yazıda sizlerle paylaşılacaktır. Özellikle TV de yayınlanan reklamlarıyla ünlenen sitede aradığınız her şeye ulaşabilmeniz mümkün.

Sponsor Reklam

İnternet üzerinden alışveriş sitelerinin artması çok büyük kolaylıkla sunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise kuşkusuz evinizden birkaç tıklama ile alışverişinizi yapabilmenizdir. Tabi alışveriş sitelerinin sayısının artması ile de alışveriş masraflarının azaldığını söyleyebiliriz.

Devasa alış veriş merkezlerinin sayısının sürekli arttığı günümüzde buna rağmen online alışverişin toplam alışverişe oranıda sürekli artmaktadır. Kuşkusuz bunda online alışverişin daha uygun olmasının büyük bir payı var. Online alışverişin çoğu zaman daha uygun olması ise, yer kirası, çalışan sayısı vb. masrafların çok daha az olmasından kaynaklandığını belirtelim.

Sponsor Reklam

Online alışveriş ilk çıktığında kıyafet, ayakkabı vb. alışverişler pek tercih edilmiyordu. İnsanların denemeden, görmeden almam prensipleri ise sağlanan ucuzluk, değiştirme garantisi vb. işlevlerle tamamen ortadan kalkmış gözüküyor.

N11 web sitesi ise yaptırdığı ve yayınlattığı reklamlarla piyasaya çok hızlı bir giriş yaptı diyebiliriz. “Alışverişin uğurlu adresi” sloganı ve uğurböceği logosuyla insanların ilgisini çekmeyi başardı. Yeni reklam filmleriyle de hızla kullanıcı sayısını arttırdığı bilgisini ekleyelim.

Altı ana kategoride satış yapan N11 sitesi neredeyse herşeyi bünyesinde barındırmaktadır. Bu 6 ana kategori ise; Moda ve Kozmetik, Elektronik, Ev ve Yaşam, Spor – Outdoor, Kültür – Oyun – Tatil, Otomotiv ve Aksesuar şeklindedir. Bu kategorilerde özellikle Otomotiv ve Aksesuar görenleri şaşırtabilmektedir. N11 sitesi sadece bayanlara değil, beylere de hitap eden bir site, bu nedenle bu yazıyı okuyan baylarında siteye aşağıda bulunan N11 Kaydol bağlantısından kaydolmalarını öneririz. Açılan sayfanın ekran görüntüsü aşağıdaki gibi olacaktır.

N11-com Kaydol

N11’e iki şekilde üye olabilirsiniz. 1. si facebook hesabınızla aşağıdaki ekran resimde mavi Facebook ile Kaydol butonu iledir. Yalnız bu seçenekte ilk olarak hemen üstünde yer alan “Üyelik Sözleşmesi şartlarını okudum ve kabul ediyorum” seçeneğini işaretleyin. 2. üyelik seçeneği ise formu doldurmaktır. Aşağıda örnek form gözükmektedir, burada kendi kişisel bilgilerinizi vererek yine üyelik sözleşmesi kutucuğunu işaretledikten sonra yeşil renkteki “Üye Ol” butonuna tıklamalısınız.

N11 Nasıl Üye Olunur

Konuyla ilgili her türlü soru ve sorununuzda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

1 yorum

  1. İndire Kaydola

    Alışveriş sitelerine bayılıyorum 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.