Unity Web Player İndir

Oyun dünyasının sürekli gelişmesi, tarayıcı oyunlarına artan ilgi ve online oyun piyasasının inanılmaz yükselişi  yeni platformlarında ortaya çıkmasına neden oldu. Tarayıcı tabanlı oyunları oynamak için gerekli olan araçlardan biri de Unity Web Player’dır. En çok bilinen araçlardan biri olan Flash ile benzer özellikler göstermektedir.

Sponsor Reklam

Unity Web Player kısa bir tarihçesi olmasına karşın oyun üreticileri tarafından tercih edilmeye başlandı bile. Özellikle 3 boyutlu oyunlar ile bol video içeren oyunlarda tercşh edilen bu platform oldukça başarılı bir performans göstermektedir. Oyun yapımcıları için önemli olan güvenlik ve hile konularında benzerlerine göre daha kabiliyetli olduğu söylenebilir.

unity-web-player-indir-4
Unity Web Player tabanlı bir oyundan görüntü

Unity Web Player İndir

En çok bilinen Unity Web Player oyunlar ise kuşkusuz Critical Strike ve ImPlayer oyunlarıdır. Özellikle Critical Strike’ın bir tarayıcı oyunu olmasına rağmen gösterdiği başarı inanılmazdır. Ayrıca ImPlayer’ın videolu içeriği de oyun severlerin beğenisini kazanmıştır.

Sponsor Reklam

Özellikle devasa çoklu oyuncuların tarayıcı tabanında oynanması beraberinde bir çok problem ortaya çıkarmaktadır. Databese’in büyümesi ile başlayan bu sıkıntıları en çok Flash oyunlar oynayanlar yaşamaktadır. Belli bir süre açık kalan oyun kesinlikle donma, kasma gibi sorunlar ortaya çıkartmakta ve yeniden başlatma (F5), yenileme yapılması gerekmektedir. Şuan için Unity Web Player’da bu tür bir sorun yaşanmamaktadır.

Dijital dünyada yaygınlaşan birşey için virüs çıkması, kırılması vb. kötü amaçlı kullanımı kesindir. Flash’ta bu konuda en çok etkilenen, virüsü çıkan, flash güncellemesi gibi kendini gösteren zararlı yazımları olan araçlardan biridir. Unity Web Player şuan için bu tür problemlerle bulunmamaktadır, fakat ilerleyen zamanlarda çıkan bu problemlerle nasıl başedeceği, onun özellikle oyun dünyasında nerede yer alacağını belirleyecektir.

Platform hızla gelişmeye devam etmektedir. En son çıkan Contract Wars gibi milyonlarca oyuncusu bulunan oyunlar platforma olan ilgiyi iyice arttırmıştır. Sürekli güncellemeler yapan platform eksikliklerini de hızla gidermektedir. Siz de Unity Web Player ile hazırlanmış oyunları kesinlikle deneyin. En son sürüm Unity Web Player indirmek için yukarıda bulunan indirme kısmını kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

10 Yorumlar

  1. Mustafa Uzun

    benim

  2. Sitemizdeki indirme bağlantısı günceldir. Nerede sorun yaşıyorsun?

    Google Chrome'dan kaynaklı sıkıntı yaşıyor olabilirsin. http://www.indirkaydol.com/google-chrome-npapi-etkinlestirme/ bu adresten Unity Web Player nasıl etkinleştirilir öğrenebilirsin.

  3. yahya mert aktaş

    unity i kurdum ama hayla unitiy kur falan diyo bu ne cevap verin bana

  4. kkkkkkkkkkkk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.