Oasis Games Kaydol – Hesap Aç

Son yılların en çok oynanan oyunlarını piyasaya süren ve Türkçe olarak bizlere oynama imkanı veren Oasis Games hakkında bilgi almak, Oasis Games oyunları listesine ulaşmak, Oasis Games sitesinde hesap açmak için yazımızı dikkatlice okuyun. Aklınıza takılan tüm soruları aşağıda bulunan yorum formları ile bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Özellikle Legend Online oyunu ile milyonlarca oyuncuya ulaşan firma daha sonra çıkarttığı Fire Shot ve Kung Fu oyunları ile yeni oyunları ile de büyük başarılarına devam etti. Özellikle Türkçe olarak oyunları sunması ve sürekli oyunlarını yenilemesi, sayısını arttırması firmanın başarısının arttırmasında en büyük etkendir.

Size tüm Oasis Games oyunlarının listesini ve sitemizde yer alan yazılarını bir liste olarak sunuyor, oyunlar hakkında kısa bilgiler veriyoruz.

Sponsor Reklam

Legend Online : Firmanın en başarılı oyunu olan Legend Online tarayıcı üzerinden oynanan bir MMORPG (çoklu oyunculu online rol yapma oyunu) tarzında bir oyundur.

Legend Online II : İlk oyuna yapılan büyük değişikliklerle oluşturulan oyun yine oyunculardan büyük bir ilgi almıştır.

Legend Online 2
Legend Online 2

Fire Shot : MMOFPS (çoklu oyunculu online birincil gözden ateş etme) türünde olan Fire Shot oyunu da özellikle FPS sevenleri mutlu etmiştir.

Fire Shot
Fire Shot

League of Elites : Firmanın yine Türkçe olarak sunduğu MMORPG türünde olan ve indirmeden tarayıcı üzerinden oynanan bir oyundur.

League of Elites
League of Elites

Knight Saga: 4 farklı karakter tipi ile MMORPG’ye ayrı bir zevk ve heyecan getiren bir oyundur.

Knight Saga
Knight Saga

WarfareX : MMOFPS türünde olan ve savaşa doyacağınız süper bir oyun.

Knights of Arthur: MMORPG türünde firmanın en son çıkarttığı oyunlardan birisi olan Knights of Arthur eski atari oyunları zevkinin modernleştirilmiş halidir.

Aşağıda bulunan butona basarak Oasis Games Kaydol işlemini başlayabilirsiniz.

Oasis Games Kaydol – Hesap Aç

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.