Winamp İndir

Tüm dünyada en çok kullanılan müzik dinleme ve listeleme programı Winamp’ı indirebileceğiniz bu sitede aynı zamanda programın hiç bilmediğiniz özelliklerini de sizlere açıklayacağız. Winamp nasıl indirilir, winamp nasıl kurulur sizlere detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Eğer takıldığınız bir yer olursa yada programla ilgili herhangi bir sorununuz varsa yazının altında yer alan yorum formlarını kullanarak bize iletebilirsiniz. Size en kısa sürede çözümü sunarız.

Sponsor Reklam

Winamp Türkçe tam sürüm ücretsiz indirmek için yukarıda bulunan Winamp indir yazısına tıklamanız yeterlidir. Programı indirdikten sonra kurulum işlemini gerçekleştirmek için indirdiğiniz dosyaya iki kez tıklayarak çalıştırın. Otomatik olarak dil Türkçe seçili gelmesi gerekmektedir. Aşağıda gibi bir ekran görüntüsü olmalıdır, eğer farklı bir dil varsa Türkçe olarak seçmelisiniz.

Winamp İndir

Winamp Nasıl Kurulur
Winamp Nasıl Kurulur

Bu ekranda sadece ileriye tıklıyorsunuz.

Sponsor Reklam
Winamp Kurulumu Yardım
Winamp Kurulumu Yardım

Kullanım lisans sözleşmesini kabul ediyorum diyerek geçebilirsiniz.

Winamp Türkçe Kurulum
Winamp Türkçe Kurulum

Winamp’ı başka bir klasöre kurmak istiyorsanız bu seçenekte değiştirebilirsiniz.

Winamp 32 Bit İndir
Winamp 32 Bit İndir

Burada Winamp ile neler yapmak istediklerinizi seçiyorsunuz. Mesela Çoklu Ortam Motoru seçeneğinde video dosyalarını da winamp ile çalıştırabilirsiniz yada istemiyorsanız bu seçeneği kaldırıp ileri diyerek bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Winamp Son Sürüm Kurulumu

Bu ekranda ise programın kısayollarını ayarlayabilirsiniz ve kur diyerek kurulumu başlatabilirsiniz.

Winamp Kur
Winamp Kur

Kurulum başarı ile bittikten sonra aşağıdaki ekran görüntüsünü elde edersiniz.

Winamp Kurulum Sonu
Winamp Kurulum Sonu

Kurulum bittikten sonra program otomatik olarak açılacaktır, fakat burada 2 ayar daha yapmanız gerekecektir. İlk olarak Wimamp’ın ara yüzüne karar vermelisiniz. Klasik görünüm, modern görünüm veya diğer seçeneklerden birisini seçebilirsiniz.

Winamp Nasıl Kullanılır
Winamp Nasıl Kullanılır

Burada son seçeneklerini işaretleyip son diyerek programı açabilirsiniz.

Winamp Kullanımı
Winamp Kullanımı

Dünyanın en çok kullanılan müzik programlarından birisi olan winamp ile listeler oluşturabilirsiniz. Tabi sadece bu değil radyo kanallarını dinleyebilir, video dosyalarını izleyebilirsiniz, hatta video kanallarında dolaşabilirsiniz. Winamp’ın sadece müzik çalmak için olmadığını unutmayın. Winamp ile ilgili takıldığınız her şeyi bize sorabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

1 yorum

  1. abi link yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.