Legend Online 2 İndir – Kaydol

2013 ve 2014 yılında en çok oynanan oyunlardan birisi olan Legend Online yenilen özellikleri ve geliştirmeleri ile 2015 yılında da en çok oynanan oyunlardan birisi olacak gibi. Legend Online 2 hakkında sizi bilgilendirdiğimiz bu yazımızdan sonra Legend Online 2 kaydol işlemini yapabileceksiniz. Ayrıca Legend Online 2 Hızlı Giriş indirme bağlantısını da yazımızda sizlere sunacağınız.

Sponsor Reklam

Legend Online 2 ilk oyunun üzerine gelen ciddi değişikliklerden oluşmaktadır. Oyunun tabanı aynı kalsa da ciddi değişiklikler olduğu için artık “2.” bir oyun olmuştur. Aslında sürekli yenilen yapısı ve eklenen özellikleri, yeni açılan haritaları ile güncellenen bir oyundu. Ama bu büyük değişikliklerden sonra versiyon atlaması daha doğru oldu diyebiliriz.

Tüm dünyada milyonlarca oyuncu sayısını geçen oyun Türkiye’de de yine milyon oyuncu sayısındadır. Peki bu oyun neden bu kadar tutulmuştur. Oyun içeriği hakkında size bilgi verirken aslında sorunun cevabını da vermiş olacağız. Oyunda onlarca farklı etkinlik, görev, savaş bulunmaktadır. Ayrıca tarla, boss savaşı, birlik savaşı, maden ele geçirme, PvP, haritada düşman yakalama, günlük görevler, kader, zindan, grup sahneleri vb. birçok farklı görev ve etkinlik vardır. Öyle ki sabah 11’de boss savaşı ile başladığınız oyunda gece 12’de gelen yenilemeye kadar neredeyse hiç boş vaktiniz olmamaktadır.

Sponsor Reklam

Legend Online 2 ile gelen yenilikler ise çift kader, binek kartı ve sihirli ejder gibi hem karakteri güçlendiren hem de yeni kapışmalar getiren yapıdadır. Çift kader ile kahramanınıza nüfus, saldırı yada sihirli saldırı ile güç kazandırır. Ayrıca evlilik, meslek gelişimi alanlarında da oldukça büyük gelişmeler yapılmıştır.

Son iki yılın bu en zevkli oyunu hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan yorum formlarından bize sorularınızı iletebilirsiniz. 2015 yılında yine zirvede olmasını beklediğimiz oyuna aşağıda bulunan Legend Online Kaydol (facebook) ve Legend Online Kaydol (oasisgames) butonlarını kullanarak erişebilirsiniz. Oyunu ister sitesinden isterseniz facebook üzerinden oynayabilirsiniz. Legend Online 2 indir butonu yazının en başında yer almaktadır.

  Legend Online 2 Kaydol (Oasis Games Sitesi)   Legend Online 2 Kaydol (facebook)

Legend Online
Legend Online
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.