Öğrensen (Ücretsiz Matematik Dersi)

Öğrensen web sitesi kapanmıştır!

Öğrencilerin en çok zorlandığı dersin matematik olduğunu düşünürsek ve bu konuda ücretsiz birşeyler bulmanın neredeyse imkansız olduğunu düşünürsek Öğrensen sitesi bu ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor diyebiliriz. Üstelik YGS ve LYS için ayrı ayrı hazırlanmış dersler ile sınavlarda başarısız olmak neredeyse imkansız.

Sponsor Reklam

Öğrensen sitesi YGS ve LYS düzeyinde matematik ve geometri konularını sesli videolarla sizlere aktaran ücretsiz bir sitedir. Sitede konu konu ayrılmış videolar sayesinde istediğiniz konuya çalışma imkanı sunmaktadır. Üstelik anlamadığınız, takıldığını konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi birikiminizi arttırma şansınız mevcuttur.

 

300’den fazla videonun olduğu  sayfa sürekli yeni konu ve videolarla geliştirilmektedir. Konular ana başlıklarda altında toplandıktan sonra, alt başlıklara bölünmektedir. Örnek vermek gerekirse YGS Matematik altında Temel Kavramlar 6 alt başlık içermektedir. Bu alt başlıklar ise Değer verme soruları, Pozitif-negatif sayılar, Tek-çift sayılar, Asal sayılar, Ardışık sayılar 1 ve Ardışık sayılar 2 olarak bölümlere ayrılmıştır. Burada ardışık sayılar zor bir konu olduğu için iki kısıma bölündüğünü belirtelim.

Sponsor Reklam

Matematik ve geometrinin zorlu dünyasında sizlere ücretsiz olarak hizmet veren bu site, çok yeni olmasına rağmen yüzlerce öğrenci tarafından beğeni ile takip edilmektedir. Site yönetimi ile yaptığımız görüşmelerde diğer sayısal ve sözel dersler için de videolu anlatımlar konulacağı, hatta daha da ilerleyen dönemlerde interaktif dersler, deneyler, sorular ve daha fazlasına ulaşabileceğini öğrendik. Belirli bir süre ücretsiz derslere devam edecek sitenin, ilerde ücretsiz olacağını düşünüyoruz. Bu nedenle bir an önce matematik ve geometri eksikliklerinizi gidermenizde fayda görüyoruz.

Matametik ve geometri derslerinde yardımcı bir kaynak arıyorsanız Öğrensen sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Siteye erişim için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Öğrensen (ücetsiz matematik dersleri)

Ogrensen-Ucretsiz-Dersler

Matematik ve Geometriyi bir an önce ÖĞRENSENiz, sizce de iyi olmaz mı?!

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

1 yorum

  1. abi çok iyi ya mat ihtycm vardı. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.