Ikariam Kaydol – Ikariam Oyna

Tarayıcı tabanlı oyunlar arasında en bilindik oyunlardan biri olan Ikariam sizi deniz, kum ve güneşin tadını çıkartabileceğiniz bir dünyaya taşımaktadır. Grafik açısından o kadar güzel olan bu manzarayı yaşarken, savaşmakta zorlanabileceğinizi belirtelim. Sevimli karakter grafikleri ile de ön plana çıkan oyun, strateji oyunları sevenlerin kesinlike denemesi gereken bir oyundur.

Sponsor Reklam

GameForge firmasının kalitesi ile size sizlere sunulan oyunda antik Yunan’da bir adada başlarsınız. Adayı diğer oyuncularla paylaşırsınız ve sizin bulunduğunu ada gibi yüzlerce ada oyun içinde yer almaktadır. Binlerce oyuncuyla aynı anda oynama şansını yakaladığınız oyun tamamen Türkçe ve ücretsizdir. Türkiye’ye özel onlarca sunucu bulunmaktadır.

Oyunda inşa malzemesi, üzüm suyu, mermer, kristal camı, sülfür, odun vb. birçok kaynak çeşidi bulunmaktadır. Bu kaynaklardan bazıları ada da diğer 16 oyuncu ile paylaşmak zorunda kaldığınız lüks kaynaklardır. Diğerlerini kendi kaynak binalarınızdan üretebilirsiniz. Oyunda kaynak ticareti yapılabilmektedir ve aynı zamanda diğer oyuncuları yağmalayarak da kaynak elde edebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Ikariam birçok dalda ödül almış 2008 yılından bu yana oynanan bir oyundur. Özellikle oyuna yeni başlayanlar için inanılmaz detayda ve kolaylıkta yardım bölümü bulunmaktadır. Oyunu ilk defa bile oynuyorsanız hemen öğrenebileceğiniz bir yapıyla karşılaşacaksınız. Oyun sayfasında size yardımcı olan 4 farlı danışman mevcuttur. Bu 4 danışman sizi olan biten olaylar hakkında bilgilendirmektedirler.

Ogame, Travian gibi bilindik strateji oyunlarından çok daha iyi olduğu iddia edilen Ikariam’a kayıt olmak için aşağıda bulunan Ikariam Kaydol butonuna basmanız yeterlidir. Kısa bir kayıt işleminden sonra sizde Ikariam oynayabilir ve küçük bir ada köyünden bir imparatorluğa doğru yol alabilirsiniz.

Ikariam Kaydol

Ikariam-Kaydol-Ikariam-Oyna-0

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.