Orbot Tor Proxy İndir

Engellenen sitelerle uğraşmaktan ne yazık ki hepimiz yorulduk. Neyse ki programlar ve uygulamalar varda internette rahat rahat gezebiliyoruz. Bu yazıda da bu uygulamalar içinde en iyilerden birisini tanıtacağız. Tor projesi kapsamında yapılan uygulama Android telefon ve tabletler için en iyilerden birisidir. 10 milyondan fazla indirme sayısına ve 4.2 gibi yüksek bir puana sahip uygulamayı biz de önerilen uygulamalar arasına alıyoruz.

Sponsor Reklam

Tor projesi nedir? Kişilerin güvenli ve yasak olmadan internette dolaşmalarını sağlayan bir projedir. Tüm dünyada bulunan sunucular ve bilgisayarların oluşturduğu şifreli (ssl) bağlantılarla internete kimin ve nereden çıktığı belli olmayan bir sistem yaratmaktadır. Tabi Türkiye, Çin, İran, Suudi Arabistan vb. internet yasakları çok olan ülkelerden bu sistemi kullananlar hiçbir internet yasağı olmayan ülkelerde bulunan sunucu ve bilgisayarlardan çıkabilirler. Böylelikle herhangi bir yasağa maruz kalmazlar ve internette yaptıkları işlemler geriye doğru izlenemez duruma gelir. Bu durumu kötü amaçlar için kullananlarda bulunmaktadır. Yani bir web sitesi yada e-postayı tor ağı üzerinden hackleyen kişi “bulunamaz”.

Orbot Tor Proxy nedir, özellikleri nelerdir? Orbot Tor Proxy android işletim sistemleri için geliştirilmiştir ve internet kullanan tüm uygulamaların gizli ve şifreli tor ağı üzerinden internete çıkmasını sağlar. Güvenlik, yasaksız internet sağlaması, ücretsiz olması gibi birçok avantajı vardır. Yavaşlığı da tek dezavantaj olarak söylenebilir.

Sponsor Reklam

Aşağıda bulunan Orbot Tor Proxy İndir butonundan siz de bu uygulamayı cihazınıza kurarak yasaksız internet keyfini sürebilirsiniz. Oldukça başarılı olan uygulama en çok kullanılan uygulamalardan birisidir.

Orbot Tor Proxy İndir

Konu ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için aşağıda bulunan yorum kısımlarını kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.