Pinterest İndir – Pinterest Kaydol

Pinterest bir sosyal paylaşım sayfası hayal edin; içinde sadece sizin zevkinize uygun ve sadece sizin istediklerinizin görüntülendiği bir sayfa. Müjde hayalleriniz gerçek oldu! Pinterest tüm bunları gerçekleştirdi. Şimdi Pinterest zamanı! Uygulamayı size ait bir mantar pano olarak düşünürsek, bu panoya asacağınız şeyler öncelikle ilgi alanlarınız ve hobilerinizle alakalı olurdu. Daha sonra size gerekli her türlü bilgi veya resimler asardınız. Vee tabiki sevdiklerinizin fotoğraflarını da…

Sponsor Reklam

Bu uygulamada hayal ettiğiniz, ilgi duyduğunuz her şey hakkında panolar bulabilir bu panoları takip edebilir hatta kendiniz de panolar oluşturabilirsiniz. Tüm dünya ile iletişime geçebileceğiniz bu paylaşım ağında % 100 kaliteyi bulacaksınız. Bahsettiğimiz kalite hem fotoğraflarda hem de uygulamanın ahlaki yönünde. Paylaşılan fotoğraflar o kadar canlı ve güzel ki en basit olan bile gözünüze çok hoş gözükecek.

Paylaşımda bulunan insanlar tüm dünyadan olmasına rağmen panolarda hiç sinir bozucu ya da ahlak dışı bir yorumla karşılaşmamak çok güzel doğrusu. Uygulamada arama butonu aracılığı ile türkçe ya da farklı herhangi bir dilde kelime girebilir ve bu kelimenin geçtiği tüm dünyada paylaşılan fotoğrafları yani Pinterest dilinde “pinleri” görebilirsiniz. İlginizi çeken pinleri siz de pinleyebilirsiniz. Ya da paylaşmak istemiyorsanız sadece “beğen” butonuna basabilir, uygulamadaki başka bir arkadaşınızın ilgisini çekeceğini düşünüyorsanız ona gönderebilirsiniz. Pinlere yorum da yapabiliyor. Kaliteli, seviyeli bir uygulama özleyenler Pinterest kaydol ile bu dünyaya katıldı.

Sponsor Reklam

Pinterest Kaydol

Arkadaşlarınızı takip edebileceğiniz bu uygulamanın bir diğer avantajı ise tanımadığınız kişileri takip edebilmek. Bu sayede fenomen olmuş bir çok kişiye ulaşabilirsiniz.  Sizde bu dünyanın içinde yer almak istiyorsanız Pinterest indir ile cep telefonundan uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Hem bilgisayardan hem telefondan Pinterest’i kullanabilirsiniz. Darısı başınıza!

Pinterest iOS İndir   Pinterest Android İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

3 Yorumlar

  1. Seyat bilgilerinizi çok begeniyorum

  2. nazan aslanbölük

    Pıntresi seviyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.